Drzwi - zarówno te zewnętrzne, jak i wewnętrzne - są wizytówką każdego mieszkania. Jeśli ulegną zniszczeniu - zostaną zarysowane lub pojawią się pęknięcia - wcale nie trzeba wymieniać ich na nowe. Wystarczy przykleić naklejkę i … gotowe. Stare i zniszczone drzwi zmieniają się nie do poznania.

Naklejki na drzwi, choć znane były od dawna, dopiero teraz przeżywają swój rozkwit. A to dlatego, że dostępne są w wielu ciekawych motywach. Nie są to już wyłącznie obrazy imitujące drewno. Wielość wzorów sprawia, że naklejki pozwalają na kompletną zmianę aranżacji mieszkania.

Naklejki na drzwi dostępne są w setkach motywów, podzielonych na kilkanaście kategorii, m.in. zwierzęta, abstrakcje, ludzie, krajobrazy, architektura, kwiaty, kulinaria. Dzięki temu bez problemu można dopasować wybrany wzór do charakteru pomieszczenia. W ten sposób można dekorować zarówno drzwi pokoju dziennego, sypialni, pokoju dziecięcego czy nawet kuchni i łazienki. Naklejki na drzwi świetnie sprawdzą się jako nietypowa dekoracja salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych oraz wielu innych. To przyciąga uwagę i sprawia, że gabinet / siedziba firmy staje się charakterystyczna i rozpoznawalna.

Jeżeli chcesz, by naklejka nie tylko tuszowała niedoskonałości starych drzwi, ale przy tym spełniała walory estetyczne, postaw na jakość. Zwróć uwagę na folię, z jakiej ma być wykonana. Musi być odporna na uszkodzenia mechaniczne, zawilgocenie oraz wszelkie plamy. Ważny jest także odpowiedni rozmiar naklejki. Dlatego też zakupów dokonuj wyłącznie u renomowanej firmy. Będzie to gwarancją zadowolenia.

Atutem naklejek na drzwi jest to, że wnętrze można odmienić zaledwie w kilkanaście minut. Do udekorowania drzwi wcale nie są potrzebne specjalne umiejętności ani specjalistyczne narzędzia. Wystarczy tylko nałożyć okleinę na oczyszczoną powierzchnię i nożykiem wyciąć niezbędne otwory.

Dlaczego warto zainwestować w naklejki na drzwi? Jest to szybki i tani sposób na zmianę aranżacji wnętrza. Ponadto takie rozwiązanie eliminuje konieczność wymiany drzwi na nowe.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma suruwka z porów

Wersja do druku