Mój pokój. Niewielki, ale jest w nim wszystko, czego potrzebuję. Z plakatów wiszących na białych ścianach spoglądają na mnie Ojciec Chrzestny oraz Mia z Pulp Fiction. Pod nimi kilka szafek na ubrania, obok regał pełen książek. Niedawno kupiłam e-czytnik, bo kolejne tomy nie mieściły się już na półkach. Telewizora i wieży hi-fi nie ma, wystarczy mi przecież notebook i porządne głośniki. Przy małym stoliku dwie wielkie fioletowe pufy, wygodniejsze od krzeseł i poręczniejsze od foteli. Duże okno przesłonięte delikatnym muślinem zawieszonym na linkowym karniszu.

Jestem...
...po prostu sobą. Urodziłam się w 1994, a zatem wystarczająco dawno, by wiedzieć, czego potrzebuję i oczekuję. Lubię wyzwania. Jasno precyzuję swoje oczekiwania, nie zgadzam się na kompromisy. Nie znoszę pustych słów, ale uwielbiam długi dyskusje. Nie dzielę życia na realne i wirtualne. Nieustannie jestem online, nie rozstaję się ze swoim smartfonem.
Jestem Gardinia i uważam, że teraz – właśnie teraz – jest mój czas!

Mój dom...
...czyli moja przestrzeń. Miejsce, w którym wyrażam siebie i które kreuję według moich upodobań. Nie chowam się za grubym i ciężkimi zasłonami, nie przykrywam podłóg puchatymi dywanami. Nie lubię tradycyjnych białych firan. Nie akceptuję tapet na ścianach. Chcę mieszkać inaczej niż moi dziadkowie czy rodzice. Nie pozwalam nikomu decydować o tym, co mam robić czy jak urządzić mieszkanie. Chronię swoją prywatność, ale nie zamykam się przed znajomymi – drzwi mojego domu są dla nich otwarte o każdej porze dnia i nocy.

Kolekcja Ygrek...
...skierowana do pokolenia Y, czyli osób takich jak ja. Produkty idące z duchem czasu, a nie relikty przeszłości:
•    karnisz Ygrek – zaprojektowany przez i dla poklenia Y;
•    szyna Helsinki – modernizm w każdym calu;
•    szyna Oslo – po skandynawsku, czyli minimalistycznie i funkcjonalnie;
•    szyna aluminiowa – idealnie dopasowana do każdej przestrzeni;
•    karnisz linkowy – czysty minimalizm;
•    karnisz Europa – okno na Europę;
•    mini-karnisz – po prostu Press&Go.
To do mnie przemawia.

Ygrekowa rewolucja...

...rozpocznie się w sieci, czyli tam, gdzie jest nas najwięcej. Już wkrótce opanujemy sklep gardinia.pl i fanpage www.facebook.com/gardiniapl. Czas, aby pokolenie Y doszło do głosu! Czas na Ygrekową rewolucję!
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku