My kobiety jesteśmy wiecznie zalatane. Jak nie praca, to dom, jak nie dom to dzieci, a często to wszystko razem. Jest kilka takich sposobów zdobienia paznokci, dzięki którym bez wydawania pieniędzy na manicurzystkę możesz sama stworzyć oryginalny wygląd. Najważniejsze, że zajmuje to naprawdę niedużo czasu i każdy jest w stanie to zrobić.
Zacznijmy od tego, że przy braku czasu należy wybierać najlepiej lakiery, które kryją już po jednej warstwie. Tego typu lakiery najczęściej bardzo szybką schną. Dodajcie do tego lakier nabłyszczający i efekt już jest świetny.

Różnokolorowe paznokcie

Chcąc nadać paznokciom troszkę charakteru pomaluj serdeczne palce (czy jak wolicie co drugi  lub  jeszcze inaczej) w innym odcieniu. Niech to będą kolory, które najbardziej lubicie. Mogą do siebie pasować, a nie muszą, ważne, żebyście czuły się z nimi dobrze.
Brokat
Elegancji doda lakier z brokatem. Na całości czy tylko na wyróżniających się już paznokciach.
Użyj gąbeczki
Może to być urwany kawałek gąbki do naczyń czy pacynka do cieni, którą też bardzo łatwo można zrobić końcówki frencha. Pomaluj paznokcie jednym odcieniem, wylej trochę lakieru w innym kolorze na papier, zamocz gąbkę i dołóż kolor od góry czy dołu. Można w ten sposób nanieść wiele różnych kolorów i stworzyć niezłą abstrakcję, a efekt jest zawsze kapitalny.
Naklejki
Dostępne już w prawie każdej drogerii dodadzą uroku zwykłemu lakierowi. Mogą to być kwiatki, motylki, koronki czy inne wzory.
Stempelki
Zestawy do stempli są proste w obsłudze i można je kupić  zarówno w stacjonarnych drogeriach jak i sklepach internetowych. Wzorki odbite na paznokciach wyglądają wyjątkowo i stanowią alternatywę dla osób, które nie mają na tyle zdolności by wymalować je pędzelkiem. Jest to naprawdę dobra zabawa, która owocuje nietuzinkowym wyglądem naszych paznokci.
Kropki
Można je zrobić za pomocą sondy, jeżeli nie posiadacie świetnie sprawdzi się zapałka czy wykałaczka. Rozmieszczenie oczywiście dowolne. Zawsze wyglądają uroczo.
Kawior
Mani na jeden wieczór, ale zawsze jest efekt wow. Wystarczy na jeszcze mokry lakier wysypać malutkie kuleczki
Dzięki tym sposobom zwyczajny manicure ożyje i nabierze oryginalnego wyglądu.. Pamiętajcie, że to co nosicie ma podobać się przede wszystkim Wam, nie zawsze trzeba podążać za modą.

Weronika https://nailsbyweronika.blogspot.com/Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma kawior z chlebem

Wersja do druku