W związku z tym, że Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami, podpowiadamy co można sprezentować zapracowanemu biznesmenowi albo wielbicielowi dobrej kuchni. Którym z nich jest twój tata? I co mu się spodoba?

Żaden biznesmen na pewno nie pogardzi gadżetami, które urozmaicą mu pracę w biurze, takimi jak ceramiczny notatnik wielokrotnego użytku, nowoczesny zegar czy stojak na długopisy w kształcie nakrętki, który można znaleźć w sklepie Calvado.pl i który zastąpi podstawkę pod ulubiony kubek.

Wielbiciel dobrej kuchni na pewno ucieszy się zaś z drewnianej łyżki z silikonową końcówką, dzięki której bez problemu i konieczności częstego mycia rąk, będzie mógł przeglądać ulubione przepisy na tablecie, w międzyczasie delektując się przygotowywanymi przez siebie potrawami. Jeśli twój tata nie używa tabletu na pewno przyda mu się elegancki stojak ze schowkiem na książkę kucharską. Dobrym pomysłem są również designerski zaparzacz do herbaty w kształcie ludzika, nowoczesny stojak na wino albo ekskluzywny ekspres do kawy. Już wiesz co mu podarujesz?


Więcej inspiracji na www.calvado.pl
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku