Delikatna zieleń Kiwi, ostra czerwień Chili, niebieski Petrol, subtelna Lila, słoneczny Sun oraz mieszanka brązu i szarości Taupe - najmodniejsze kolory na stole! To za sprawą Villeroy & Boch i sztućców S+ z silikonowymi rączkami w sześciu intensywnych odcieniach. Sięgnij po swój ulubiony, a najlepiej wybierz kilka! Każdy element kolekcji jest dostępny osobno - możesz łączyć je ze sobą, tworząc radosne aranżacje.
Sztućce S+, czyli kolor w eleganckiej aranżacji stołu
Sztućce z kolorowymi rączkami - do niedawna używane tylko do codziennych posiłków, bo… wydawały się zbyt zwyczajne do szykownych wieczorowych kolacji? To już przeszłość! Villeroy & Boch stworzył kolekcję S+, która jest kolorowa i elegancka jednocześnie! Wyjątkowy charakter zawdzięcza ona unikalnemu połączeniu: przejrzystości smukłych form ze stali szlachetnej i najwyższej jakości silikonu
w intensywnych, a nawet neonowych odcieniach! Kolory: Lila, Kiwi, Chili, Petrol, Sun i Taupe obecne w postaci delikatnej, silikonowej powłoki na uchwytach, ocieplają i ożywiają chłodną stal – dosłownie i w przenośni! Zalet użycia tego materiału jest wiele. Dzięki silikonowi sztućce są niezwykle miękkie i ciepłe w dotyku, a jednocześnie bezpieczne dla żywności i wygodne w użyciu. S+ nie hałasują przy zetknięciu z porcelaną czy szkłem, a co najważniejsze – są bardziej przyczepne niż klasyczne sztućce ze stali. Nie ma obawy, że spadną w czasie posiłku i wprawią gości w zakłopotanie!

Kolorowy zawrót głowy – z porcelaną Anmut i sztućcami S+
S+ to wiele możliwości do ożywienia klasycznego stołu! W każdej z sześciu kolorystycznych linii znajdują się; widelec, nóż, łyżka, łyżeczka i widelczyk do ciast. Dostępne są osobno i w monochromatycznych zestawach (24 i 30 szt.), w szykownym metalowym pudełku. To idealny prezent – dla nowożeńców, na rocznicę ślubu czy na parapetówkę! Wszystkie kolory S+ wspaniale komponują się nie tylko z białą porcelaną, ale również z barwnymi kolekcjami Villeroy & Boch: Anmut My Colour czy Anmut Bloom.




Najczęściej zadawane pytania



Podobne artykuły:


Wersja do druku