Szafa.pl oraz Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci już po raz drugi organizują aukcję charytatywną na rzecz najmłodszych podopiecznych podkarpackiego ośrodka. .

100 wieszaków pomalowanych przez znane i lubiane osoby ze świata mody, muzyki, filmu, telewizji, internetu, sportu, kabaretu, kulinariów oraz polityki zostanie zlicytowanych od 1 czerwca na stronie aukcja.szafa.pl.

„To, że chcemy wesprzeć Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci wiedzieliśmy od dawna, szukaliśmy tylko odpowiedniej formy. Pomysł z licytacją wieszaków, które zarówno  dla naszych użytkowniczek, jak i osób niezwiązanych z portalem, kojarzyły się z nami, przyszedł spontanicznie. Ten mały gadżet potrafił osiągnąć cenę nawet 430zł, co finalne  zaowocowało kwotą ponad 4tys. zł. na koncie Hospicjum.  Cieszymy się, że w poprzedniej edycji do współpracy udało nam się namówić Gosię Baczyńską, która reprezentowała środowisko projektantów.” mówi Urszula Zych z Grupy Szafa.pl.

„W tym roku działamy na dużo szerszą skalę. Do współpracy zaprosiliśmy znane osoby  z różnych środowisk branżowych. Do akcji dołączyło mnóstwo ciekawych osób. Będzie można wylicytować m.in. wieszak autorstwa Dody, Magdy Gessler, Justyny Steczkowskiej, Michała Żebrowskiego, blogerki modowej Julii Kuczyńskiej  (Maffashion) i blogerki kulinarnej Elizy Mórawskiej (White Plate), jak i np. Piotra Żyły. W zdrowej rywalizacji, o wieszak swojej ulubionej marki będą mogli powalczyć również fani firmy Deezee i Stylowebuty.pl, czy serialu Pierwsza Miłość” dodają organizatorzy. Pozostałe wieszaki pomalowali studenci ASP  z Krakowa oraz Krakowskich Szkół Artystycznych.

Wielkie malowanie już się rozpoczęło. Niepowtarzalne wieszaki będzie można wylicytować   w serwisie Szafa.pl, ale śledzić aukcję będzie można również poprzez aplikację na fanpage’u Szafa.pl. Dodatkowymi kanałami medialnego wsparcia będą posty na profilach autorów malowanych wieszaków oraz informacje na stronach www ogólnopolskich partnerów.  Każdego dnia prezentowanych będzie 9 nowych wieszaków, a licytacja każdej z partii będzie trwała 3 dni. Start zapowiadany jest na 1 czerwca, w Międzynarodowy Dzień Dziecka.


Organizatorzy akcji we współpracy z firmą Acer zadbali również o dodatkową atrakcję.
Dla osoby, która wylicytuje wieszak za najwyższą kwotę firma przeznaczyła nagrodę główną w postaci tabletu Acer Iconia B1.

Szczegóły będą zamieszczane 1 czerwca w serwisie Szafa.pl na stronie www.aukcja.szafa.pl, na Facebooku oraz na stronie Hospicjum www.hospicjum-podkarpackie.pl


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku