Tęsknicie za ciepłym piaskiem, morską bryzą i drobnymi skarbami znalezionymi na brzegu? Nie czekaj do wakacji, odśwież wygląd swojej łazienki stonowanymi akcesoriami i wprowadź do niej prawdziwie nadmorski klimat!

Mieniący się złoty piasek i małe muszelki od razu przywodzą na myśl skąpane w słońcu wybrzeże. Aby uzyskać ten efekt, wybierz dodatki w kolorze subtelnego, piaskowego beżu, np. okrągłą misę z jasnego marmuru, elegancki dozownik z piaskowca czy miękki ręcznik wykonany z bawełny ‘airspin’. Dodatkowo wyposaż swoją łazienkę w praktyczną roletę marki Kleine Wolke z wzorem muszli i rozgwiazd, która doskonale wpisze się w plażową stylistykę łazienki.

Jasna, neutralna łazienka dzięki kilku drobnym elementom zyska iście nadmorski charakter. Idealnie w ten styl wpisują się prostokątny pojemnik kosmetyczny z materiału imitującego naturalny kamień, dwustronny dywanik łazienkowy w odcieniu papirusa oraz miękki bawełniany szlafrok, niezastąpiony po relaksującej kąpieli, a ozdobione muszlami i rozgwiazdami maty do wanny w kolorze pastelowej żółci sprawią, że myślami przeniesiesz się na piaszczyste plaże!

Te i inne dodatki utrzymane w plażowym klimacie znajdziesz w sklepie internetowym www.Calvado.pl.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku