Większość z nas kobiet to typowe romantyczki, w dodatku chętnie fundujemy sobie małe przyjemności i chwile relaksu. Jednym z „umilaczy” wieczorów i świetnym sposobem na cudowny relaks jest biokominek. Tradycyjne kominki o których marzy większość z nas są bardzo wymagające, natomiast biokominki są naprawdę świetnym rozwiązaniem - pozwalają nam cieszyć się prawdziwym ogniem w mieszkaniu, na balkonie bądź tarasie. Ostatnio coraz częściej spotykane są nawet w restauracjach. Dają możliwość relaksu, który nie jest opłacony dymem, są bezwonne i bezpieczne.
Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje i wielkości biokominków, zadowolą nawet tych najbardziej wymagających.  Wybór jest naprawdę szeroki, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są biokominki nowoczesne, które idealnie podkreślą minimalizm współczesnych wnętrz, jak również biokominki klasyczne pasujące się do wnętrz urządzonych w sposób tradycyjny. Nie musimy mieć dużego mieszkania by pozwolić sobie na dobroczynne i uspokajające działanie biokominka ponieważ nie trudno jest dobrać odpowiednią dla nas wielkość. Są biokominki stojące, wiszące a nawet małe biokominki – lampiony.  Ogień, uspokaja, regeneruje nasze siły a jego magia przyciąga wzrok. Jest świetnym dodatkiem do romantycznego wieczoru wprowadzając nas w idealny nastrój. Kiedyś wierzono, że ogień przynosi miłość a nawet spełnia nasze marzenia! Wciąż zmieniająca się forma ognia, zróżnicowanie kolorów i jasności fascynuje ludzi wieków. Ogień był czczony, najbardziej pożądany, a nawet wykradany! Uważano, że jest symbolem boskości, pozwala się oczyścić – uwolnić od lęku, natrętnych myśli, wspomnień czy też poczucia winy. Wykorzystywany był również do rzucania zaklęć, jego moc jest ogromna!
Ja jestem zauroczona ogniem z mojego biokominka i klimatem jaki nadaje mojemu domowi. Jeśli macie ochotę na troszkę magii we własnym domu i jak każda kobieta czujecie w sobie potrzebę  podsycania „domowego ogniska” polecam Wam ofiarowanie sobie i swojej rodzinie biokominka!

Autorka jest właścicielką bloga: www.ucieszsie.plNajczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku