Gdzie najchętniej spędzają wakacje panie? Atrakcyjnych kierunków na babski wyjazd nie brakuje, i choć kobiety mają spore wymagania można je zaspokoić bez większych problemów. Panie kochają te miejsca, w których można spędzić czas w pięknym otoczeniu i romantycznej atmosferze, a wszystko to połączyć z zakupami.
Wśród najchętniej wybieranych przez kobiety kierunków wakacyjnych podróży znajdują się takie kraje, jak Portugalia, Francja oraz Włochy. To ciepłe kraje, znane z radosnej atmosfery, w których panie zawsze czują się doskonale. Największym marzeniem wielu miłośniczek podróży jest jednak Paryż – stolica światowej mody i miasto zakochanych.

Idealne warunki dla podróżujących pań
Kobiety w czasie swych podróży wiele uwagi poświęcają nie tylko czekającym na nie atrakcjom, ale również warunkom panującym w miejscu zakwaterowania. Dla pań ceniących sobie komfort oraz poczucie prywatności idealnym rozwiązaniem jest wynajęcie prywatnego apartamentu. Zarówno w Nowym Jorku, jak i w Paryżu czekają na wymagające turystyki piękne pokoje. Ich prezentację można ujrzeć m.in. na stronie Wimdu, dzięki której każda kobieta znajdzie dla siebie idealne miejsce na nocleg.

Paryż babskim okiem
Panie chętnie wybierają się do Paryża z ukochanymi, chętnie odwiedzają to miasto z koleżankami. Nic w tym dziwnego. To stolica mody i kultury, w której panie ceniące sobie szyk i elegancję mogą się poczuć niczym ryba w wodzie. Liczne sklepy i butiki znajdujące się w centrum tego miasta mogą się pochwalić bogatym asortymentem, a chętnych na zakupy w tym mieście nie brakuje. Ze względu na dużą popularność Paryża jako miasta zakupoholików wydano nawet specjalne przewodniki, które ułatwiają wędrówkę po ulicach światowej stolicy mody uwzględniając wszystkie godne polecenia sklepy. Dzięki temu można bez problemów połączyć spacer po Polach Elizejskich z poszukiwaniami nowych elementów do swej garderoby.

Nowy Jork i zakupowe szaleństwo
Nie brak i pań, które łakomym okiem spoglądają na nieco bardziej odległy zakątek świata. Nowy Jork to nie tylko ciekawa architektura, ale przede wszystkim… sklepy i centra handlowe. W tym mieście można kupić wszystko: piękną biżuterię, kreacje znanych projektantów oraz wiele innych, cennych drobiazgów. Handlowym centrum świata jest bez wątpienia Piąta Aleja, znana z najbardziej luksusowych sklepów. Dla miłośniczek zakupów wizyta na tej gwarnej ulicy i możliwość oddania się zakupowym szaleństwom jest bez wątpienia jednym z największych marzeń.  


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku