W weekend 23-24 lutego w Hotelu Śląsk we Wrocławiu odbyła się druga edycja warsztatów Blog in Style. Przez dwa dni uczestnicy mogli skorzystać z porad prelegentów, dowiedzieć się jak wygląda praca w magazynie poświęconym modzie, na czym polega sukces Jessy Mercedes czy jak dostać akredytację na Fashion Week Poland.
 Na warsztaty przyjechało ponad 100 osób z różnych zakątków Polski, aby w jeden weekend zjednoczyć siły i stworzyć modową przestrzeń we Wrocławiu. Wśród prelegentów nie zabrakło oczywiście Mai Sablewskiej, Jessy Mercedes, marki Sony, Tomasza Olejniczaka by Tomaotomo, Marty Krupińskiej współpracującej z Hot Moda& Shopping, Mateusza Kaczorowskiego, Łukasza Dziewica – fotografa mody, Vlogerki Radzkiej, Lamode.info, męskiego bogera Vanitasa, Wro Street Fashion, Style UP, Deichmanna.

Warsztaty poprowadziła Kaja Sadowska, autorka bloga https://jakajakayka.blogspot.com.
Warsztaty Blog in Style vol. 2 stworzyły niepowtarzalną okazję, aby nie tylko wysłuchać rad z ust tych, którzy odnoszą sukcesy w tej branży, ale też zadać im najbardziej palące pytania. Umożliwiły też podjęcie dyskusji o blogowaniu, o przyszłości, o modzie i możliwościach jakie niesie za sobą blogosfera. Uczestnicy warsztatów bez wątpienia opuścili je bogatsi o nowe doświadczenia i wiele pożytecznych informacji, które przydadzą im się w prowadzeniu bloga, a może nawet pozwolą odnieść sukces. Druga edycja warsztatów Blog in Style pokazała, że trzeba rozmawiać i edukować. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Kasza kalorie po ugotowaniu
Ile kalorii ma kus kus

Wersja do druku