Kąpiel jest doskonałym sposobem na relaks, a odpowiednio przygotowana ma także duży wpływ na nasze zdrowie i regenerację różnego rodzaju skórnych dolegliwości. To wspaniały zabieg na wieczór, doceniany szczególnie po ciężkim dniu, gdy brakuje siły i energii. Kwadrans spędzony w wannie łagodzi bowiem napięte nerwy i uspokaja.
 Przy codziennej kąpieli ważny jest dobór odpowiednich środków pielęgnacyjnych, które sprawią, że w efekcie skóra stanie się delikatna i aksamitnie gładka.
Jedną z propozycji jest  OLEJEK Z DRZEWA HERBACIANEGO i WITAMINAMI A i E firmy GAL. Wykazuje on działanie antyseptyczne i przeciwbakteryjne. Spełnia więc ważne zadanie profilaktyczne w codziennej pielęgnacji skóry całego ciała. Usuwa z niej bakterie i grzyby chorobotwórcze nagromadzone po całym dniu.
W ten sposób złuszczony i odkażony naskórek jest przygotowany do lepszego wchłaniania substancji odżywczych i wody. Kilkunastominutowa kąpiel w roztworze olejku z drzewa herbacianego wykazuje działanie łagodzące, np. skutki ukąszeń komarów i innych owadów. Dzięki ułatwionej penetracji dla mikroelementów i witamin A i E dochodzi do bezpośredniego oddziaływania na oczyszczoną skórę. W ten sposób hamuje się procesy starzenia skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek i dezaktywuje niszczące elastyczność skóry wolne rodniki.

Cudowny, herbaciany zapach, doskonale odpręża i relaksuje, czyniąc kąpiel niezwykle przyjemną.  

OLEJEK Z DRZEWA HERBACIANEGO i WITAMINAMI A i E firmy GAL (12 kapsułek żelowych) kosztuje ok. 8 zł.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii mają grzyby smażone
Talerz zupy grzybowej kcal

Wersja do druku