Gotowanie stało się w ostatnim czasie niezwykle popularne. Trudno dziś znaleźć osobę nie pasjonującą się jedzeniem, kulinarnymi podróżami czy gotowaniem. Czynność, którą jeszcze kilka lat temu uznawaliśmy za niezwykle nudną i czasochłonną, dziś dla wielu jest pasją i hobby. Zainteresowanie kuchnią wzrosło w ogóle w ciągu ostatniego czasu, a przede wszystkim kuchnią światową.

Chcemy poznawać i próbować nowych smaków, ale nie zawsze idzie to w parze z wizytą w restauracji czy umiejętnościami kulinarnymi.
Dla tych, którzy chcą posmakować kulinarnych przysmaków, niekoniecznie rodem z Polski i niekoniecznie w postaci pizzy, powstał serwis do zamawiania jedzenia online pyszne.pl

Pyszne.pl tym się różni od innych serwisów tego typu, że można za jego pośrednictwem zamówić jedzenie na dowóz, w tym nie tylko pizzę. Serwis pyszne.pl oferuje swoim klientom menu z 700 restauracji w całej Polsce. Dzięki ich zróżnicowaniu wielbiciele kuchni chińskiej, japońskiej czy włoskiej na pewno znajdą tam coś dla siebie. Ale także i ci którzy szukają przede wszystkim prostych zestawów obiadowych czy są wielbicielami pierogów i kuchni polskiej, również znajdą restaurację spełniającą ich kulinarne oczekiwania.  
Zamawianie jedzenia na pyszne.pl odbywa się w sposób szybki i intuicyjny. Wystarczy podać adres dostawy i wybrać restaurację z której chcemy zamówić jedzenie i danie na które mamy ochotę. Następnie przechodzimy do wyboru sposobu płatności. Zamawiając na pyszne.pl nie musimy się martwić o brak przy sobie odpowiedniej ilości gotówki – możemy zapłacić online. Do wyboru mamy szybki przelew, płatność kartą kredytową lub za pomocą PayPal. Teraz wystarczy odebrać smsem lub mailem potwierdzenie przyjęcia zamówienia.

Zamawianie jedzenia na pyszne.pl ma tą przewagę nad telefonicznym, że nie musimy się martwić się o to czy zostaniemy dobrze zrozumieni, ani zastanawiać się gdzie położyliśmy ulotkę z numerem telefonu i menu restauracji. Dodatkowo w serwisie znajdziemy opinie na temat lokali od innych użytkowników, którzy z nich zamawiali. Kolejnym plusem pyszne.pl są punkty lojalnościowe, które zapisują się na koncie zarejestrowanego klienta przy każdym zamówieniu. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów można je wymienić na darmowy posiłek.
Pyszne.pl ma także do zaoferowania Fanpage na facebooku. Warto przyłączyć się do 20 tysięcy Fanów, aby brać udział w konkursach i wygrywać bony na zamówienie jedzenia na pyszne.pl i inne atrakcyjne nagrody.


Podobne artykuły:


DRUKUJ