Innowacyjna maskara RASPBERRY MIRACLE LUMENE FINLAND jest wyposażona w artylerię nowoczesnych i bezpiecznych składników oraz zaawansowanych technologicznie kompleksów, odpowiadających za wyrazisty makijaż rzęs oraz ich kondycję:
•    Raspberry Essential Wax - wosk z arktycznej maliny buduje objętość i pogrubia rzęsy
•    Raspberry Seed Oil - olej z nasion arktycznej maliny wzmacnia je i odżywia
•    Arctic Raspberry Booster Complex, dzięki wysokiej zawartości witamin C, E, B1, B2, B6 oraz cukrów i soli mineralnych kondycjonuje rzęsy i sprawia, ze stają się mocne i elastyczne. Niezwykle długie, 4 milimetrowe włókna szczelnie otulają naturalne rzęsy i tym samym nadają im pożądany przez kobiety kuszący efekt.
Maskara nie naraża makijażu na nieestetyczne smugi pod oczami, nie rozmazuje się, jest łatwa do usunięcia. Nie zawiera parabenów, alkoholu, ani sztucznych substancji zapachowych.
Na szczególną uwagę zasługuje także innowacyjna, plastikowa  szczoteczka, doskonale współpracująca z formułą tuszu na rzecz długich i pogrubionych rzęs. Jej spiralny kształt budują 24 pojedyncze elementy w postaci gwiazdek, które po złączeniu tworzą wyjatkową szczoteczkę ułatwiającą precyzyjną aplikację bez niespodzianek.  
Wypowiedź eksperta : Kasjana Serafin, Ekspert Urody Kosmeterii, Product Trainer LUMENE FINLAND i PRESTIGE COSMETICS
«Maskarę MIRACLE RASPBERRY LUMENE należy aplikować na rzęsy ruchem zig-zag, a dla wzmocnienia efektu ruchem obrotowym w kierunku  ‘od rzęs’. W ten sposób nakładamy większą ilośc tuszu, uzyskując wyrazisty makijaż. Taki zabieg dodatkowo podkręca rzęsy i sprawia, że spojrzenie staje się bardzo zalotne.
Pojemność : 7 ml ; Cena : 49,99 PLN ; Dostępne kolory : czarny

Podobne artykuły:


DRUKUJ