Oczy są zwierciadłem duszy i to na nie zwracamy w pierwszej kolejności uwagę w twarzach naszych rozmówców. Doskonale wiedzą o tym kobiety. Wyraziste, magnetyczne spojrzenie potrafi oczarować niejednego mężczyznę i skutecznie zakręcić mu w głowie.
Najwięcej magnetyzmu kobiecym oczom nadają długie, zadbane rzęsy. O ich piękno zadba innowacyjna odżywka FEG, która zrobiła furorę m.in. w USA, Australii i Japonii. Od niedawna dostępna jest także w Polsce.

Oko w pięknej oprawie
Wielu mężczyzn zapytanych, która część kobiecego ciała podoba im się najbardziej wskazuje oczy. Nie ma znaczenia ich kolor, czy kształt, lecz przysłowiowy „błysk”, którym kobieta potrafi skutecznie oczarować. Nie bez znaczenia jest  cała „oprawa” oka, czyli długie, gęste rzęsy. Zalotnie trzepoczące, niczym elegancki wachlarz,  zachwycają, kuszą i wabią. Żaden mężczyzna nie oprze się ich urokowi. Niestety niewiele pań zostało obdarzonych przez naturę mocnymi, długimi rzęsami. Stosowanie mascar pogrubiających czy wydłużających optycznie poprawiają ich wygląd, ale tylko na kilka godzin. W salonach kosmetycznych możemy dokleić sztuczne rzęsy, dzięki którym, nasze spojrzenie nabierze wyrazu, jednak efekt utrzymuje się do kilku miesięcy. Zarówno codzienny makijaż, jak
i sztuczne rzęsy osłabiają nasze te, którymi obdarzyła nas natura. Aby je wzmocnić, odżywić i zapobiec nadmiernemu wypadaniu należy pamiętać o regularnej pielęgnacji odpowiednio dobranymi preparatami. Warto zainwestować w wysokiej jakości odżywkę do rzęs.

Odżywianie i wzrost w jednym
Wyjątkową skutecznością odznacza się profesjonalna odżywka FEG, która zyskała ogromną popularność w USA, Australii, Kanadzie, Europie Zachodniej, Japonii i Chinach. Od niedawna dostępna jest także w Polsce. Odżywka posiada zestaw specjalnie dobranych składników, które nie tylko głęboko odżywiają, wzmacniają rzęsy, ale także stymulują ich wzrost. Efekt można zauważyć już po dwóch tygodniach systematycznego stosowania preparatu. Badania wskazały, że rzęsy w tym czasie mogą stać się dłuższe aż o 2 mm. Głównym składnikiem odżywki FEG jest Bimato¬prost. Ta sub¬stancja jest stosowana w okulistyce w lecze¬niu zaćmy. Zaobserwowano, że u pacjentów leczonych preparatami zawierającymi Bimatoprost wystąpił nad¬mierny wzrost rzęs. Ten fakt wykorzystali producenci odżywki FEG, umieszczając Bimatoprost w składzie kosmetyku.  Odżywka FEG zawiera ponadto Retinyl Palmitate, czyli czystą witaminę A. Witamina A reguluje tworzenie się  keratyny w skórze, włosach
i paznokciach. Dodatkowo powoduje zgrubienie naskórka o 30% oraz „wymiatanie” wolnych rodników tlenowych, co jest szczególnie ważne dla starzejącej się skóry.
Odżywkę FEG wyróżnia gęsta konsystencja, która ułatwia nakładanie preparatu, uniemożliwiając spłynięcie do oka. Minimalizuje to powstawanie podrażnień. Stosowanie ułatwia bardzo wygodny i poręczny aplikator – wystarczy jedno, delikatne pociągnięcie u nasady powieki. Odżywkę FEG najlepiej jest stosować wieczorem, po wykonaniu demakijażu, na czystą i suchą skórę. Serum jest oparte na naturalnych składnikach  i  całkowicie bezpieczne - nie wywołuje alergii ani zmian w kolorze siatkówki.
Preparat dostępny w gabinetach dermatologii estetycznej, renomowanych gabinetach kosmetycznych, oraz w sklepie internetowym www.rdpharma-sklep.pl

Podobne artykuły:


DRUKUJ