Bezpłatne badania mammograficzne, porady brafiterek, spotkania z wrocławskimi amazonkami oraz 3 niezwykłe pokazy mody bieliźnianej, to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na Panie w niedzielę 21 października w Renomie.

Renoma już po raz trzeci organizuje unikalną na skalę Dolnego Śląska imprezę łączącą w sobie edukację, profilaktykę oraz modę. W niedzielę 21 października w godzinach 10:00-18:00 każda Pani w wieku 50-69 lat będzie mogła wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Specjalny mammomobus stanie na pl. Czystym przed wejściem do Renomy. Na badania można zapisywać się już od poniedziałku w punkcie informacyjnym Renomy lub pod numerem telefonu: 71/77-25-820.

Dodatkowo przez cały dzień, na wszystkie wrocławianki ,będą czekać w Renomie profesjonalne brafiterki, które pomogą dobrać odpowiedni biustonosz.  Panie, które tego dnia zdecydują się na zakup bielizny otrzymają zniżkę w wysokości do -20 %.

Będzie również okazja, by skorzystać z porad dietetyka, zmierzyć sobie ciśnienie, a także wziąć udział w nauce samobadania piersi.

Podczas imprezy „BIUST DO GÓRY!” odbędą się również trzy pokaz mody bieliźnianej prezentujące najnowsze trendy sezonu jesień/zima 2011. Gwiazdą pokazów będzie czarnoskóra modelka  „size plus” - Luiza Viergas, współpracująca na co dzień z agencją Nobodys Perfect.

Najnowsze trendy bieliźniane będzie można podziwiać o godz.: 16:00, 17:00 oraz 18:00.

Podobne artykuły:


DRUKUJ