Cel – perfekcyjnie czyste naczynia. Środki do osiągnięcia celu – zmywarka i najlepszy na rynku, Somat Multi-Perfect Gel z formułą Anti-Grease . Podejmując się zadania należy najpierw określić cel. Następnie wybrać najbardziej skuteczny środek do jego realizacji.
 I zacząć działać. W przypadku mycia naczyń sposobem na uzyskanie perfekcyjnie czystych talerzy, garnków, czy sztućców będzie użycie najlepszego na rynku płynnego środka myjącego do zmywarek - Somatu Multi-Perfect Gel z formułą Anti-Grease  oraz włączenie zmywarki. Proste, prawda?
Nowy Somat Multi-Perfect Gel został udoskonalony przez wprowadzenie formuł Express Power  oraz Ani-Grease. Dzięki Express Power żel zacznie działać od razu po włączeniu cyklu zmywania. Wysoce skoncentrowana proteaza, a także nowy system stabilizacji enzymów (formuła Anti-Grease) wzmacnia skuteczność usuwaniu tłuszczu i białka, a także zapobiega ich ponownemu osiadaniu na naczyniach i filtrach zmywarki.
Somat Multi-Perfect Gel został zamknięty w 2-komorowej butelce. Dzięki temu składniki alkaliczne i enzymy są rozdzielone podczas przechowywania i łączą się ze soba dopiero w trakcie dozowania, co gwarantuje skuteczność ich działania. Somat Multi-Perfect Gel wystarczy wlać do dozownika zmywarki, zamknąć jej drzwi i wybrać program zmywania – może to być również cykl krótki lub ekologiczny. Nowy żel Somat już po chwili zacznie zmywać naczynia.
Z Somatem Multi-Perfect Gel pozbycie się tłustych plam z patelni, resztek zaschniętej żywności z krawędzi noży i widelców nie będzie problemem. A wszystko za sprawą ulepszonej formuły!
Rekomendowana cena detaliczna Somat Multi-Perfect Gel z formułą Anti-Grease:
-  opakowanie 650 ml – to ok. 27 zł


Podobne artykuły:


DRUKUJ