Jeden ważny cel. Trzy centra handlowe. Sto kobiet na motocyklach… 13 października w Warszawie zorganizowany zostanie pierwszy w Polsce i zarazem największy przejazd kobiet kochających swoje motocykle i… swoje piersi.


Akcja odbywa się pod hasłem „Jedziemy z Atrium!” i ma na celu zaangażować środowisko motocyklowe do aktywnego wspierania działań związanych z profilaktyką raka piersi. Znakiem rozpoznawczym akcji będzie przejazd Pań w różowych kamizelkach. Ten symboliczny przejazd ulicami Warszawy ma pokazać siłę kobiet     i ich świadomość, jak ważna jest profilaktyka w walce z rakiem piersi. Do akcji zaproszeni zostali również Panowie, by wesprzeć kobiety i pokazać jak ważna jest rola bliskich osób w walce z chorobą.

Trasa i hasło przejazdu są nieprzypadkowe. Akcja towarzyszy bowiem „Kampanii na rzecz walki z rakiem piersi Estée Lauder Companies” i działaniom 3 warszawskich centrów handlowych: CH Atrium Promenada, CH Atrium Reduta i CH Atrium Targówek.  Nad bezpieczeństwem przejazdu czuwać będą  instruktorzy Kulikowisko.pl z Tomkiem Kulikiem na czele, instruktorzy MotoAkademii, ratownicy motocyklowi ze  Stowarzyszenia Motocykliści Dzieciom oraz z Polskiego Czerwonego Krzyża.
W weekend 13-14 października, poza przejazdem motocyklowym w CH Atrium Targówek odbędą się m.in. bezpłatne konsultacje medyczne, rozmowy z ekspertami ze Stowarzyszenia Amazonki, koncerty oraz atrakcje dla najmłodszych. W niedzielę 14 października o godz. 15.00 w CH Atrium Targówek odbędzie się aukcja przedmiotów przekazanych przez MOTORóżowych, m.in. voucher na doszkalanie techniki jazdy na motocyklu u Tomasza Kulika  z Kulikowisko.pl, kurs na prawo jazdy kategorii A w szkole jazdy MotoAkademia, różowe gogle crossowe ufundowane przez autoryzowanego dealera Yamaha POLand Position, książkę Kuby Bielaka „ Jazda Polska” z autografem oraz książka podróżniczki motocyklowej, Ani Jackowskiej z autografem.

Program akcji:
13 października od godz. 09.30 – do 10.00 spotykamy się na parkingu CH Atrium Promenada
ul. Ostrobramska 75c. Panie zakładają różowe kamizelki, a Tomasz Kulik – (Kulikowisko.pl), instruktor doskonalenia techniki jazdy ze swoją załogą, a także z instruktorami z MotoAkademii przekazują wytyczne na temat profesjonalnego i bezpiecznego przejazdu.
O godz. 10.15 ruszamy do CH Atrium Reduta, Al. Jerozolimskie 148 i przejeżdżamy wokół Centrum Handlowego rundę honorową.
Następnie ruszamy do CH Atrium Targówek, ul. Głębocka 15 (przy Trasie Toruńskiej). Pod wejściem głównym parkujemy motocykle i delektujemy się aromatyczną kawą, którą zaserwuje Sklep Tchibo.
O godzinie 12.00 weźmiemy udział w oficjalnym otwarciu weekendowej, edukacyjno - informacyjnej imprezy, która odbędzie się w CH Atrium Targówek.  Ania Jackowska, jedna z uczestniczek naszego przejazdu  i jednocześnie znana podróżniczka motocyklowa opowie o swoich doświadczeniach podczas samotnych podróży, które zrealizowała na kilku kontynentach.  Pokaże tym samym siłę i pasję,  która drzemie w każdej    z kobiet!
Zapraszamy media na start przejazdu na parkingu CH Atrium Promenda oraz do CH Atrium Targówek!

Pierwsze 100 Pań, które potwierdzi swój udział w przejeździe: motorozowi@linkpr.pl otrzyma na przejazd różową kamizelkę odblaskową z logo akcji i będzie mogło ją zachować na pamiątkę.


Podobne artykuły:


DRUKUJ