Każda kobieta marzy o pięknej, świetlistej i odpowiednio nawilżonej skórze. Taki ideał nie jest wcale niemożliwy do osiągnięcia. Wystarczy tylko pamiętać o kilku podstawowych zasadach, a już po kilku dniach zadziwi Was uroda własnej skóry. Naukowcy z laboratoriów marki OXYNERGY PARIS doskonale zdają sobie sprawę jak należy dbać o skórę, aby zawsze była zdrowa i piękna. Dlatego przygotowali całościowy program opieki nad każdym rodzajem skóry oraz wskazówki, na co należy zwrócić uwagę podczas codziennej pielęgnacji.

Cały program pielęgnacji OXYNERGY PARIS oparty jest o produkty oczyszczające, złuszczające oraz pielęgnujące kremy i sera. Podczas codziennej pielęgnacji skóry należy pamiętać, iż bez względu na jej rodzaj każda skóra zawsze potrzebuje nawilżenia oraz dotlenienia. Szczególnie ważne jest, aby utrzymać aktywność biologiczną komórek skóry na wysokim poziomie, ponieważ tylko wtedy skóra jest w stanie aktywnie bronić się przed negatywnymi czynnikami środowiska miejskiego oraz intensywnie odnawiać.
Naukowcy z ośrodków badawczych OXYNERGY PARIS  podczas wieloletnich badań  odkryli naturalne źródło życiowej energii - czynnik natleniający – który oddaje komórkom całą żywotność zmagazynowaną w ziarnach soi, z których jest ekstrahowany, aby pobudzić metabolizm skórny. Uzyskana bez ingerencji inżynierii genetycznej soja, jest zatwierdzonym składnikiem stosowanym w formułach kosmetyków certyfikowanych zgodnie z wytycznymi ECOCERT. Czynnik natleniający uzyskiwany jest w wyniku łagodnej hydrolizy białek sojowych. Jest to frakcja zrównoważona pod względem zawartości peptydów, aminokwasów i soli mineralnych.
Wszystkie kosmeceutyki marki OXYNERGY PARIS w swoim składzie zawierają czynnik natleniający, który wykazuje następujące poziomy aktywności:
- Krótkoterminowa: przyspiesza konsumpcję tlenu i zwiększa naturalną energię komórek. Wznawia funkcje życiowe komórek, pomaga skórze aktywnie bronić się przed zmęczeniem, stresem i procesami starzenia.
- Długoterminowa: biostymulacyjne działanie pozwala na pobudzenie i stymulację niedotlenionej, matowej i osłabionej skóry. Możliwe staje się zatem przyspieszenie procesów regeneracji komórek epidermy, co nadaje skórze świeży i jasny wygląd.

PLAN CODZIENNEJ PIELĘGNACJI
Po pierwsze w pogoni za coraz to nowym kremem czy podkładem zapominamy, iż fundamentalną zasadą dbania o skórę jest jej prawidłowe oczyszczanie i tonizowanie. Jedynie tak przygotowana skóra ma szansę maksymalnie wykorzystać komponenty aktywne zawarte w serum lub kremie pielęgnacyjnym. Dlatego należy pamiętać, aby podczas porannej toalety zmyć krem  na noc oraz sebum przed zrobieniem makijażu, wieczorem natomiast zmyć makijaż oraz wszystkie zanieczyszczenia, które przylgnęły do naszej skóry w ciągu dnia.
Idealnie do tego kroku nada się KREM OCZYSZCZAJĄCY OXYNERGY. Delikatny, o kremowej konsystencji krem oczyszczający wzbogacony w czynnik natleniający zalecany jest do każdego rodzaju skóry. Usuwa nawet najbardziej oporny makijaż (z twarzy, oczu i ust) nie podrażniając przy tym skóry. Krem oczyszczający jest odpowiedni nawet dla najbardziej wrażliwej skóry, pozostawiając niezwykle miękką i jedwabistą warstwę. Zmniejsza widoczne oznaki starzenia, zapewniając skórze jasny i promienisty wygląd. Czynnik natleniający stymuluje dotlenienie i dodaje skórze energii.

Ponieważ wodzie z kranu lub wodzie mineralnej daleko do idealnego pH konieczne jest zastosowanie toniku, który ukoi i zbilansuje pH naszej skóry do poziomu najbardziej fizjologicznego. Przetarcie twarzy płatkiem kosmetycznym nasączonym tonikiem wpłynie również na usunięcie ewentualnych zabrudzeń jakie pozostały na skórze. Wykonując ten krok warto sięgnąć po uzupełniający w działaniu TONIK W ŻELU OXYNERGY. Lekka, odświeżająca tekstura oraz czynnik natleniający są najlepszymi wyróżnikami tego produktu. Tonik w żelu usuwa nawet śladowe ilości makijażu pozostałe po zabiegu oczyszczania skóry. Przywraca skórze odpowiednie napięcie i pH oraz zwiększa efektywność wchłaniania produktów stosowanych w dalszych etapach pielęgnacyjnych. Ponadto tonik w żelu może być również stosowany przez mężczyzn nawet bez kremu oczyszczającego.

Kolejny krok codziennej pielęgnacji skóry opiera się o dobór odpowiedniego kremu. W zależności od wieku, rodzaju i potrzeb skóry możemy stosować uniwersalny krem lub produkty wyspecjalizowane. OXYNERGY Paris stworzyło wyspecjalizowane linie preparatów które odpowiadają na najczęściej spotykane potrzeby skóry:
- linia HYALURONIC ACID - to ekskluzywna linia produktów z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym (NHA) o rewolucyjnym działaniu nawilżającym, pozwalająca na utrzymanie nawilżenia komórek przy jednoczesnym swobodnym przepływie wody.
- linia TIME EXCEPTION - stanowi odpowiedź medycyny estetycznej na problem starzenia się skóry. Rewolucyjne połączenie unikalnych składników pozwala holistycznie pielęgnować skórę z pierwszymi oznakami starzenia
- linia WHITE EXCEPTION - to kompilacja rozwiązań z sektora medycyny estetycznej do czynnej walki z przebarwieniami każdego typu. Zastosowane unikalne koncepcje pozwalają na widoczną redukcję plam pigmentacyjnych oraz kontrolowanie ich powstawania, nie pomijając przy tym odżywiania i natleniania skóry.

Ponadto w swojej ofercie OXYNERGY Paris posiada preparaty specjalistyczne;
- EYE CONTOUR- wysoce zaawansowana medycznie linia, oferująca holistyczny program do kompleksowej pielęgnacji konturu oka, odpowiadający na wszystkie problemy skóry okolic oczu tj. worki, podkowy, zmarszczki mimiczne, zwiotczenie oraz suchość skóry.
- OXYGEN REPULPING SERUM- niewiarygodny produkt wzbogacony Perfluorowęglem, pozwalający na uzyskanie widocznego efektu liftingującego w czasie krótszym niż 5 minut!  Zawiera substancje aktywne, dające natychmiastowy efekt wygładzenia i wypełnienia fizycznego zmarszczek, poprawę objętości i ujędrnienia oraz świetlistości skóry
-  LIFT BTX - stanowi odpowiedź medycyny estetycznej na problem zmarszczek ekspresyjnych twarzy. Preparaty linii BTX są bezpieczniejszą i łagodniejszą alternatywą lub uzupełnieniem dla mikroiniekcji botoksowych, działającą jednak w ten sam sposób i na podobne mechanizmy warunkujące powstawanie zmarszczek.
Już dziś warto rozpocząć program pielęgnacji skóry, ponieważ tylko zachowamy jej urodę na lata.

Po więcej informacji zapraszamy na strone www.oxynergy.com oraz na nasz Fun Page http://www.facebook.com/OxynergyParisPoland?ref=hl
Wyłaczny Dystryburor marki Oxynergy Paris
AURUM DISTRIBUTION GROUP
Al. Jerozolimskie 99 lok. 2
02-001 Warszawa
info@oxynergy.pl
tel. (22) 672 66 66