Metamorfoza, czyli gruntowna przemiana. Decydując się na nią warto zasięgnąć porady specjalisty, aby odkryć nieznane możliwości i osiągnąć pożądane efekty. Zarówno jeżeli chodzi o metamorfozę osobistą, jak również przemianę całego wnętrza czy tylko okna.
Gardinia, jako przyjaciółka Polek i ich okien, startuje z kampanią „Okienne Metamorfozy”, w ramach której jako pierwszych zaprasza mieszkańców Małopolski i Podkarpacia na spotkania ze specjalistami od okna i wizerunku osobistego.We współczesnym świecie metamorfoza jest niezwykle modnym pojęciem. Uwielbiam programy telewizyjne, w których styliści odmieniają wizerunek kobiet i coraz częściej, mężczyzn. Pomagają im odnaleźć ich własny styl odpowiadający ich charakterowi i stylowi życia. Coraz popularniejsze stają się również programy poświęcone metamorfozom wnętrz.

Natchniona nimi i wiosną, podjęłam decyzję: czas zmienić aranżację okna. Pełna zapału i szczerych chęci wybrałam się do sklepu i... tu pojawił się problem. Rolety, plisy, żaluzje, systemy panelowe, firany i zasłony, a wszystko w dowolnych wzorach i kolorach – jak się nie pogubić w takim ogromie możliwości? W jaki sposób wybrać to, co najlepiej spełni moje potrzeby i oczekiwania? Co będzie pasować do mojego wnętrza? Czy to, co mi się podoba, będzie również funkcjonalne? Co stworzy przyjemną, intymną atmosferę w sypialni, a co ożywi trochę kuchnię?

Pytań tyle, że aż rozbolała mnie od nich głowa. Gdzie znaleźć na nie wszystkie odpowiedzi?I wtedy przypomniałam sobie, w czym kryje się tajemnica udanych przemian bohaterów programów, które tak lubię oglądać – pomagają im specjaliści od wizerunku, styliści. Dlaczego w takim razie nie miałabym zasięgnąć opinii eksperta w dziedzinie aranżacji okna?

Szukając pomocy natrafiłam na informację o kampanii „Okienne Metamorfozy” organizowanej przez firmę Gardinia. W ostatni weekend maja w Nowym Sączu każdy będzie mógł skorzystać z porad ekspertów w dziedzinie aranżacji i dekoracji okna. Może oni podpowiedzą mi, jak wyrazić swój indywidualizm poprzez aranżację okna? Firma zaprosiła również stylistkę Martę Mizerę, z którą będzie można skonsultować się w zakresie stylizacji osobistej – chętnie dowiem się, co nosić, a czego unikać, by wyglądać atrakcyjnie.

Może w takim razie wybiorę się 25 lub 26 maja do Merkury Market w Nowym Sączu, aby odmienić zarówno siebie, jak i swoje okna.