Z myślą o wszystkich, dla których codzienna depilacja to niekończący się koszmar, Remington stworzył urządzenie do depilacji światłem IPL, które pozwala uwolnić się od potrzeby częstej depilacji. Przygotuj się na prawdziwą wolność, która będzie trwała jeszcze dłużej….

Urządzenie do depilacji i-Light Pro to najbardziej zaawansowany system do depilacji światłem IPL
(Intensed Pulsed Light) marki Remington obecny na rynku. Opracowany został przez czołowego dermatologa, dr Jeffrey Dover’a - certyfikowanego dermatologa oraz zatwierdzony został przez Food and Drug Administration (FDA), co świadczy o jego niezwykle wysokim poziomie bezpiecznego użytkowania. Badania kliniczne potwierdzają, że oferuje ono skuteczne i bezpieczne usuwanie owłosienia w domowym zaciszu. Ten bohater w dziedzinie depilacji, przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, jest delikatny dla skóry, a NOWY zintegrowany czujnik skóry zapewnia, że tylko odpowiednie obszary skory zostają poddane zabiegowi.

W porównaniu do konkurencyjnych urządzeń na rynku posiada szereg cech stanowiących o jego najlepszej skuteczności.
-    Długotrwałe efekty – efekty depilacji, które utrzymują się przez 6 miesięcy.*
-    Szybkość – 2-sekundowe tempo błysku i brak przerw na doładowanie oznaczają, że urządzenie
i-Light Pro jest zawsze gotowe do sprawnego przeprowadzenia zabiegu.
-    Zintegrowany czujnik skóry – dzięki niemu tylko odpowiednie obszary skóry zostają poddane zabiegowi.
-    Wzmocniony profil pulsu** – przy 110 ms, umożliwia dokładniejsze i bezpieczne nagrzanie mieszka włosowego.
-    Większa moc*** – na poziomie 7-8 J/cm2 zapewnia skuteczne usuwanie zbędnego owłosienia. Urządzenie jest również niezwykle wydajne i zużywa o jedną trzecią mniej mocy.****

i-Light Pro posiada szereg zalet: inteligentny tryb Multi-Flash, który umożliwia ciągłą pracę, technologię PROPULSE™, zapewniającą częstotliwość błysku co 2 sekundy, i możliwość depilacji większych obszarów niż laser. Wszystkie one sprawiają, że jest to jeden z najszybszych systemów IPL dostępnych na rynku, więc prawie natychmiast możesz cieszyć się jedwabiście gładką skórą.
Fantastyczne efekty działania i-Light PRO uzupełniane są poprzez zmysłowe i staranne wykonanie. Delikatne w dotyku tworzywo, przypominające strukturą oraz barwą gładką i opaloną skórę ma za zadanie uprzyjemnić depilację. Dodatkowo w zestawie dostępne są 3 zapasowe lampy oraz eleganckie opakowanie, w sam raz na prezent.

Jak działa technologia i-Light Pro?
To ręczne urządzenie wykorzystuje energię światła emitowaną przez lampę ksenonową i skupiający układ optyczny. Energia światła zostaje wchłonięta przez melaninę znajdującą się w mieszku włosowym pod powierzchnią skory i hamuje wzrost włosa poprzez porażenie mieszka. Po zabiegu włosy wypadną w ciągu ok. 14 dni. Dla włosów, które zostały poddane zabiegowi podczas fazy wzrostu, efekty utrzymują się przez 6 miesięcy*, a odrastające włosy są cieńsze i delikatniejsze.

Takie proste w użyciu!
Dzięki urządzeniu i-Light Pro długotrwała depilacja stała się łatwa.
Wystarczy postępować według poniższych wskazówek:
-    Ogól w tradycyjny sposób obszar, który ma zostać poddany zabiegowi.
-    Skora powinna być sucha i czysta.
-    Włącz urządzenie i-Light Pro i przyłóż zintegrowany czujnik skory do obszaru, który ma zostać poddany zabiegowi.
-    Wybierz pożądany poziom intensywności.
-    Przyłóż urządzenie do powierzchni skory i naciśnij przycisk.
-    Po każdym błysku przesuń urządzenie do następnego miejsca
Urządzenie i-Light Pro może być stosowane przez kobiety i mężczyzn do depilacji nóg, rąk, pach, okolic bikini, pleców, klatki piersiowej i ramion.

I-Light Pro to wolność. Teraz możesz się nią cieszyć jeszcze dłużej.
Urządzenie do depilacji i-Light Pro – cena 1599 PLN


* Indywidualne wyniki są różne. W badaniu klinicznym, średnio uczestnicy mieli 47,8% mniej włosków sześć miesięcy po trzech zabiegach, podobne do wyników obserwowanych w przypadku użycia profesjonalnych urządzeń do depilacji.
** Versus Remington i-Light (IPL5000) oraz konkurenci, w tym Philips Lumea (<2 ms) i MeMyElos (<20 ms).
*** Versus Remington i-Light (IPL5000) zawodników plus w tym Philips Lumea ust 2-6.5 J/cm2) i Rio IPL Pro (1.6-3.8 J/cm2).
**** Versus Remington i-Light (IPL5000).


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Pasta cukrowa do depilacji

Wersja do druku