To propozycja dla kobiet ceniących prostotę i elegancję. Kolekcja jesienno zimowa inspirowana jest przede wszystkim modą retro. Jest to ukłon w stronę lat 50-tych oraz 60-tych jednak we współczesnym wydaniu.
Oprócz klasycznych kostiumów , marka Cocomore prezentuje geometryczne sukienki ze śmiałymi cięciami i zestawieniami najmodniejszych w tym sezonie barw.  Znajdziecie  również kobiece koszule w groszki oraz flauszowe płaszcze w stylu minimalistycznym.Kolorami dominującymi w tej kolekcji , oprócz klasycznych czerni, bieli i beży są przede wszystkim soczyste rudości, głębokie brązy a także paryski błękit i głęboka czerwień.

Cocomore to propozycja dla kobiet młodych, energicznych, ceniących komfort, estetykę i wysoką jakość. Cecha charakterystyczną kolekcji proponowanych przez firmę Cocomore jest wzajemne uzupełnianie się elementów co ułatwia skompletowanie wielofunkcyjnej garderoby, oryginalność, bogate wzornictwo imponująca ilość modeli odzieży, nowoczesne projekty, wysokiej klasy materiały oraz dobra jakość wykonania.