Fachowa produkcja, perfekcyjna stylizacja, doświadczony fotograf, eleganckie wnętrza, zawodowe modelki, mówiąc krótko - profesjonalna sesja zdjęciowa. W taki sposób wrocławska firma Vena Uniformy przedstawia najnowszą kolekcję… odzieży roboczej.

Vena Uniformy specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji uniformów kosmetycznych, medycznych i hotelowych. W sesji zdjęciowej modelki wystylizowane na „pin-up girls”, zaprezentowały między innymi tuniki dla kosmetyczek, bluzy oraz spodnie lekarskie.
Zdjęcia w niczym nie odbiegają od fotografii znanych firm odzieżowych, które w ten sposób reklamują nowe kolekcje. „My także z nadejściem kolejnych pór roku wprowadzamy nowe produkty, udoskonalamy je, urozmaicamy dodając nowe kolory”, mówi Magdalena Mieszała z Veny.
Sesja w klimacie retro ma być dowodem na to, że pięknie oraz elegancko można prezentować się także w pracy, nawet w uniformie, który wcale nie musi być nudny i nieładny. Zaprezentowane na zdjęciach ciuchy kuszą żywymi kolorami, dopasowanym krojem, prawie jak letnie sukienki z popularnych sklepów z odzieżą codzienną.


Oprawą tej oryginalnej sesji zajęły się doświadczone profesjonalistki, które pracowały przy teledyskach Behemota czy Madoxa - Magda Lewicka i Agata Grymuza. Zadbano o każdy szczegół – od eleganckich kanap, odpowiednich fryzur, po krwistoczerwone usta. Całe przedsięwzięcie wsparły dwie urocze czworonożne modelki – buldogi francuskie.
Można śmiało powiedzieć, że sesja ta jest pierwszą taką w branży odzieży roboczej, a właścicielki Veny Uniformy obiecały, że jeszcze mają w zanadrzu kilka zaskakujących pomysłów, by zaprezentować swoje produkty.