Kolejny wieczór przed telewizorem albo wyjście do kina? Czy tak wyglądają Wasze randki? A może by tak dodać odrobinę zmian do codzienności i zaproponować partnerowi randkę, która uruchomi jego wyobraźnię i zmysły? Wspólna romantyczna kąpiel to pomysł na udane spotkanie, na które każdy może sobie pozwolić. Taka niespodzianka sprawiona partnerowi zapewni przyjemność obu stronom.


Kąpiel z dużą ilością ciepłej wody, aromatyczne olejki, nastrojowa muzyka. Takie chwile działają wyjątkowo odprężająco i relaksująco. W szczególności jeśli dzielimy te chwile z bliską osobą. To niesamowicie romantyczna chwila, która pobudza wszystkie, nawet najgłębiej ukryte zmysły zarówno u partnerki jak i partnera. To także doskonały sposób na odświeżenie relacji w związku – fakt ten potwierdzony jest zarówno przez wiele par jak i specjalistów zajmujących się psychologią. Naturalna bliskość podczas kąpieli sprawia, że partnerzy pozbywają się wstydu oraz poznają siebie w zupełnie inny sposób. Takie wspólne spotkania są wspaniałą grą wstępną. Dobrze zatem od czasu do czasu urozmaicić zwykłą kąpiel, aby stała się czymś szczególnym.

Kąpiel zmysłów

Warto poświecić kilka chwil, aby odpowiednio ją przygotować. I chodzi tutaj zarówno o zawartość wanny jak i całą oprawę. W sklepach znaleźć można wiele aromatycznych olejków czy płynów do kąpieli. Możecie też same przygotować „magiczną” miksturę. Przygotujcie litr mleka, trzy łyżki miodu, płatki róż oraz pokrojoną w plastry cytrynę. Następnie napełnijcie wannę mlekiem i miodem, najlepiej wlewając je bezpośrednio pod strumieniem z kranu. Potem pokryjcie powierzchnię wody płatkami oraz plastrami cytryny. Pamiętajcie, aby woda nie była zbyt gorąca, gdyż taka kąpiel może bardziej zmęczyć niż pobudzić do działania.

Atmosfera wokół
Ważne jest także otoczenie. Zadbajcie o odpowiednie światło. Nie ma nic bardziej psującego nastrój niż jaskrawe światło jarzeniówki. Nie zapomnijcie zatem o świecach, najlepiej tych aromatyzowanych, o delikatnym zapachu. Światło świec daje nie tylko poczucie ciepła, ale także stwarza nastrojowy cień na ścianie. Dla dodania nastroju można puścić spokojną, cichą muzykę. Na wszystkich panów na pewno zadziała także czekająca na nich lampka wina.

Taki wspólny sposób spędzania wolnego czasu to niezwykły sposób na podniesienie temperatury w związku, dodania mu odrobiny romantyzmu i pikanterii zarazem. Spróbujcie tak właśnie spędzić niektóre wieczory, a przekonacie się, że nie trzeba wiele, aby poczuć się jak gwiazda romantycznego filmu.