Makijaż na lato powinien być naturalny, ale zarazem także lekki i romantyczny. Jeśli lubisz zielony kolor, zafunduj sobie zieleń na powiekach. Połączenie limonki i kiwi to jeden z najmodniejszych zestawów tego sezonu.

Ten rodzaj makijażu pasuje wszystkim posiadaczkom jasnej karnacji- sprawdzi się zarówno i brunetek, jak i blondynek. Dynamiczna, soczysta zieleń doda Twojemu spojrzeniu energii i sprawi, że zaczniesz przykuwać męskie spojrzenia.


Wykonanie makijażu rozpocznij od nałożenia na twarz jasnego, rozświetlającego podkładu- polecamy przede wszystkim podkłady w musie. Efekt rozświetlenia podkreśli korektor nałożony pod oczami, w okolicach nosa, brody i kości policzkowych. Na sam koniec nałóż na całą powierzchnię lekki puder, by uniknąć efektu świecenia się skóry (zwłaszcza jeżeli posiadasz cerę matową lub tłustą).  

Wybierając na cień postaw na swój ulubiony odcień zieleni lub limonki- z powodzeniem możesz połączyć je ze sobą i stworzyć ciekawy zestaw. Cieniem pomaluj górne powieki do linii załamania oraz dolne- od wewnętrznych do zewnętrznych kącików. Na wierzch możesz nałożyć jaśniejszy, pudrowy cień i lekko rozetrzeć go na całej powiece. Jaśniejszą konturówką od wewnętrznej strony dolnej powieki przeciągnij delikatne kreski. Czarną maskarą wytuszuj dokładnie rzęsy i na końce rzęs nałóż zielony tusz.

Ostateczny pożądany efekt osiągniemy nakładając na kości policzkowe róż. Na usta nałóżmy delikatną, koralową, opalizującą pomadkę.