Bodu Bacio to nowa, luksusowa marka, którą stworzyło dwóch dziewiętnastolatków z Poznania Patryk Borowiak i Magdalena Dudarska, spod której ręki wyszły wszystkie kreacje na zbliżający się sezon. Pierwsza, a zarazem najnowsza kolekcja powstała z myślą o nowoczesnych kobietach ceniących luksus oraz elegancję.

 Sesja zdjęciowa autorstwa Klaudyny Młynarskiej, promująca kolekcję odbyła się w niezwykle prestiżo-wym hotelu Platinum Palce Residence. Jedną z ambasadorek nowej marki jest Olga Kalicka, młoda aktora znana z seriali Prosto w serca, Na Wspólnej, Plebania, czy też najnowszego filmu Andrzeja Barańskiego pt. Księstwo, który swą premierę miał na festiwalu w Karlowych Warach. Obecnie właściciele marki prowadzą rozmowy z osobi-stościami świata show-biznesu, którzy mieliby promować swoją osobą markę Bodu Bacio.
Twórcy kolekcji pragnęli połączyć sztukę z modą i wyrafinowaną elegancją odpowiada-jącą każdej nowoczesnej kobiecie, pragnącej na co dzień jak i od święta wyglądać pięknie i lubiącej wyróżniać się z tłumu swoją klasą i pięknem, a także nowoczesnością połączoną z klasycznymi elementami.
Pierwszy pokaz zwiastujący kolekcję Bodu Bacio odbył się na festiwalu łączącym muzy-kę z modą, Empire Festival. Całą kolekcję będzie można zobaczyć już 1 Września na Project Fashion Designers w Soho Factory, w Warszawie. Jest to konkurs kierowany do młodych projektantów, gdzie pierwszymi zakwalifikowanymi uczestnikami byli właśnie rodzice Bodu Bacio Patryk Borowiak i Magdalena Dudarska.


Twórcy Bodu Bacio
Magdalena Dudarska i Patryk Borowiak, poznali się pod koniec 2010 roku i od razu znaleźli wspólny język i wspólną pasję, która stanowiła podstawę do stworzenia nowe-go bytu na rynku modowym. Dwa miesiące później podjęli decyzję o współpracy. Pierwszy wspólny pokaz, który miał miejsce w kwietniu br. okazał się sporym sukce-sem, dzięki czemu zaprzyjaźnieni już współpracownicy podjęli decyzję o wspólnej pracy i wspólnym stworzeniu czegoś wyjątkowego, czym okazało się Bodu Bacio.
Magdalena Dudarska, główna projektantka Bodu Bacio oraz uczennica prestiżowego School Design And Technology w London Collage of Fashion (University of Arts). Od dzieciństwa pasjonuje się modą, prócz tworzenia własnej marki odbywa work experien-ce u głównej projektantki Guees Shony McQueen.
Patryk Borowiak, współwłaściciel marki Bodu Bacio, jak sam mówi stworzenie marki odzieżowej od zawsze było jego marzeniem. Oprócz tworzenia Bodu Bacio prowadzi własną firmę Celebration Productions, zajmującą się managementem muzycznym i modowym, oraz organizacją eventów, koncertów i pokazów mody, jak i produkcją tele-wizyjną i filmową (jego pierwszy film dokumentalny pt. Piękniejsza Strona Polityki, za-wierający ostatnie wywiady z parlamentarzystami tragicznie zmarłymi w Smoleńsku zdobył kilka nagród). Na swoim koncie ma również jedną wydaną powieść pt. Więzy Krwi, oraz drugą pt. Sex, Love & Me, która już wkrótce ukaże się na rynku.