Lato przynosi nam nie tylko ładną opaleniznę, ale i szansę do nowych eksperymentów z ubiorem. Zmieniając garderobę na tą „lżejszą”, najczęściej decydujemy się na dobór ubrań o właściwościach nieco bardziej eksponujących nasze ciała.
Więcej szortów obejrzeć możesz w naszej przebieralni

Oczywiście poza aspektem zwykłego fizycznego komfortu związanego z pogodą, taki ubiór daje nam świetną  okazję do ukazania tego co mamy najpiękniejsze- nasze nogi.
W gronie wiosenno-letnich fasonów królują przede wszystkim spódnice i sukienki oraz szorty. Dla dużej części z nas szorty kojarzą się zapewne z przede wszystkim sportowym rozwiązaniem i dlatego też większość pań jednak rezygnuje z tego fasonu. Nic bardziej mylnego- i żeby to udowodnić, proponujemy przegląd szortów w wersji eleganckiej- to tak naprawdę jedynie „krótsza” wersja klasycznych spodni kompletowych, która opiera się głównie na palecie stonowanych bieli, beżu i brązów. Na dodatek świetnie komponują się z obuwiem na obcasie i baletkami. Do tego wystarczy już tylko dodać przewiewną bluzkę z kołnierzykiem lub żabotem albo zwykłą „bokserkę” na którą zarzucamy marynarkę z rękawkiem typu „3/4”. Teraz wystarczy tylko wybrać odpowiednie dodatki biżuteryjne.
Decydując się na taki nieco mniej „klasyczny” komplet, wcale nie tracimy nic z eleganckiego „looku” ale dajemy klasyce powiew świeżości, nie rezygnując z wygody i komfortu.Teraz wystarczy tylko zdecydować na odpowiednie dodatki biżuteryjne.