Neonowe i soczyste kolory zdecydowanie zawładnęły tego lata głowami projektantów mody, którzy postanowili ułożyć z nich motyw przewodni swoich kolekcji. Motyw ten równie szybko i chętnie podkupiły popularne "sieciówki" przygotowując niezliczone propozycje kolorowych ubrań i dodatków. I to właśnie na tych dodatkach skupimy dzisiejszą uwagę.
  Ze wszystkich stron jesteśmy namawiane na odważne połączenia – pomarańcze z różem, żółcie z kobaltem, zielenie z turkusem i dla wielu z Was ten trend to zdecydowany wakacyjny przebój. Ale zapewne są i wśród nas fanki bieli oraz stonowanych beży i pasteli, dla których neon jest zbyt krzykliwą opcją. I to właśnie Was szczególnie chcemy przekonać do tego trendu- jeżeli nie lubicie zwracać na siebie uwagi, proponujemy idealne rozwiązanie w postaci soczystych dodatków, które nie tylko ożywią całą naszą kreację ale i odmłodzą nasz „look”.
 Tego lata intensywne kolory to prawdziwa kwintesencja wakacyjnych klimatów, dlatego warto zaryzykować i zabawić się modą - zwłaszcza, że mamy tak wiele ciekawych opcji. Przekonajcie się o tym same odwiedzając naszą galerię, którą przygotowałyśmy specjalnie dla Was - do wyboru, do koloru!