Jeżeli dosyć już macie popularnych rurek z powodów stricte wygodowych albo potrzebujecie po prostu pewnej odmiany w swojej szafie, proponujemy zwrócić waszą modową uwagę na coraz popularniejsze spodnie, które są w propozycji niemal każdej sieciówki i wciąż zyskują nowe wielbicielki - mowa tu o tzw. "alladynach" czy "haremkach".
Może dosłownie nie  przeniosą nas w magiczny świat rodem z bajek "Tysiąca i i jednej nocy”", ale stanowią oryginalną alternatywę dla przyciasnych „skinny” jeans i legginsów.
"Alladyny" i "haremy" udowadniają, że to co modne może być też i wygodne. Poza tym, są ciekawą bazą – odpowiednio połączone możemy śmiało ubrać do pracy jak i na na spotkanie z przyjaciółmi. Można je zestawić z sandałkami-gladiatorkami, balerinkami czy, intrygująco- z obcasami przełamując w ten sposób sportowe konwenanse towarzyszące mitowi o komfortowym ubraniu tylko i wyłącznie w stylizacji sportowej lub casualowej. Do tego wystarczy dołączyć zwykły, bawełniany tank-top, lub kamizelkę (w wersji wieczorowej- koronkową lub cekinową), całości spoić oryginalną chustą lub naszyjnikiem w połączeniu z duża ilością bransolet. Na chłodniejsze dni, proponujemy dopasowany, cieńki golfik, longsleeve lub prostą koszulę z ewentualną, elegantszą marynarką.
Teraz już wystarczy czekać na magiczny dywan i rzucić się w wir przygód ;).