10 maja ukaże się na polskim rynku książka niezwykła –kontrowersyjna, a przy tym bardzo zabawna, niewiarygodna i bardzo prawdziwa. "Kobieta szuka kobiety" to oparta na faktach relacja z kilku lat życia – nie tylko erotycznego – autorki, kryjącej się po pseudonimem Amfisbena.
Choć zaledwie dwudziestokilkuletnia, jest kobietą sukcesu, żyje w stałym, i jak twierdzi, udanym związku    z meżczyzną, poszukuje jednak spełnienia także w innych formach seksu – nawiązując relacje z kobietami. Poznaje je przez internet, zamieszczając ogłoszenia na portalach towarzyskich…

Książka, ujęta w formę reportażu z poszukiwań idealnej kochanki, pozwala czytelnikowi dostrzec, jak ogromną rolę zaczyna odgrywać w naszych życiu społecznym i seksualnym Internet. Wnioski, które można wyciągnąć z lektury książki Amfisbeny, są jednak zupełnie inne niż stereotypy, którymi żyjemy na co dzień.

W całości oparta na faktach, podparta wieloma godzinami rozmów i kilkunastoma tysiącami odpowiedzi na anonse towarzyskie, książka jest w istocie wstrząsającym dokumentem stanu współczesnego społeczeństwa – żyjącego bez wartości, bez zasad, bez prawdziwych uczuć i emocji.

Epatowanie erotyką i szokowanie odbiorcy nie jest celem książki - wręcz przeciwnie, autorka wydaje się czasem wręcz tłumaczyć i usprawiedliwać postępowanie swoich bohaterów. Nie tłumaczy tylko siebie...

Wyjątkowo sprawnie napisana książka wciąga od pierwszych stron, zapewniając odbiorcy wiele godzin wspaniałej rozrywki, jak i możliwość poznania do tej pory hermetycznego świata.