Oatly to zdrowe napoje owsiane m.in. o smaku waniliowym, naturalnym i czekoladowym. Są idealnym uzupełnieniem zrównoważonej diety, zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Mogą z powodzeniem zastąpić mleko oraz napoje sojowe w codziennej diecie.

CO ZAWIERAJĄ NAPOJE OWSIANE OATLY?

Napoje owsiane Oatly zawierają zbilansowaną ilość białka, tłuszczu i węglowodanów. Dzięki zawartości błonnika są dobroczynne dla żołądka oraz utrzymują uczucie sytości na dłużej. Natomiast dzięki beta-glukanom napoje Oatly obniżają cholesterol. Są tak naturalne i zdrowe, ponieważ ich głównymi składnikami są owies, woda i szczypta soli. Nie zawierają żadnych sztucznych aromatów, stabilizatorów oraz innych zbędnych i szkodliwych dodatków. Skład uzupełnia bogactwo witamin i minerałów, tak bardzo potrzebnych organizmowi. Napoje owsiane Oatly nie zawierają mleka ani soi, więc świetnie nadają się dla alergików, bądź ludzi z niską tolerancją na mleko.

CO ODRÓŻNIA NAPOJE OWSIANE OATLY OD INNYCH PODOBNYCH PRODUKTÓW?
Po pierwsze, napoje Oatly zawierają całą gamę witamin, takich jak witamina B12, witamina D, kwas foliowy, czy ryboflawina. Po drugie, zawierają cenny błonnik, który zbawiennie wpływa na pracę żołądka, a dzięki beta-glukanom obniża cholesterol w organizmie. Po trzecie, produkty Oatly to gama napojów w 100% roślinnych. Dodatkowo owies nie działa uczulająco, więc jest bezpieczny i przeznaczony do codziennego spożycia. Jest również znakomity jako uzupełnienie diety dla dzieci i dorosłych.

DLA KOGO SĄ NAPOJE OWSIANE OATLY?
Napoje owsiane mogą pić wszyscy. Są idealne dla osób prowadzących zdrowy tryb życia, ponieważ zawierają wiele cennych składników potrzebnych organizmowi. Doskonale mogą uzupełniać dietę dzieci, każdego dnia dostarczając im potrzebnych witamin i minerałów. Napoje Oatly mogą spożywać alergicy, gdyż nie zawierają one mleka, ani soi. Napoje Oatly są wyłącznie pochodzenia roślinnego, mogą być więc źródłem energii dla wegetarian, wegan i osób dbających o środowisko. Również osoby będące na diecie, mogą włączyć do jadłospisu napoje owsiane, ponieważ są one niskokaloryczne, a dzięki beta-glukanom nadają się dla osób walczących z wysokim cholesterolem.

KTO DOCENIŁ JUŻ DOBROCZYNNY WPŁYW NAPOJÓW OWSIANYCH OATLY NA ORGANIZM?
Oatly z powodzeniem zastąpiło tradycyjne mleko w wielu krajach na świecie. Z dobroczynnego wpływu owsa na organizm korzysta już: Belgia, Chorwacja, Dania, Finlandia, Niemcy, Węgry, Włochy, Litwa, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Szwajcaria, Wielka Brytania, Kanada, Czechy, Estonia, Francja, Hong Kong, Islandia, Łotwa, Malta, Norwegia, Singapur, Szwecja i Tajwan.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ NAPOJE OWSIANE OATLY?
Napoje owsiane Oatly są dostępne w sklepach ze zdrową żywnością, w sklepach delikatesowych, w sklepach sieci Delima i Bomi oraz w sklepach internetowych: www.fresh24.pl,www.frisco.pl. Dostępne produkty: napój owsiany o smaku czekoladowym, waniliowy, naturalnym i w wersji organic, alternatywa śmietany, napój owsiany o smaku truskawek oraz jagód i żurawiny (alternatywa dla jogurtu) oraz napój o smaku mango i pomarańczy.  
Po więcej informacji sięgnij do oficjalnej strony internetowej:www.oatly.com