Każdy sezon, ze względu na zmiany klimatyczne jakie ze sobą przynosi, wprowadza różne możliwości bądź ograniczenia w naszych szafach. Zima w szczególności narzuca w naszych stylizacjach pewne uciążliwe ustępstwa i dlatego tak bardzo cieszy nas nadciągająca zmiana sezonu.
 A wszystko to z powodu elementu garderoby za którym wszystkie tęskniłyśmy- sukience.
 W tym sezonie, przede wszystkim, dominują dziewczęce i zwiewne sukienki z dodatkiem romantycznych falbanek i zaakcentowanym taliowaniem. Nie zabraknie również sukienek zainspirowanych latami 60tymi, nawiązujących w swojej stylistyce do trapezu. Ciekawym rozwiązaniem są też kreacje które są sprytnym połączeniem bawełnianej koszulki ze spódnicą. Wszystko to okraszone żywymi barwami, ciekawymi kwiatowymi, groszkowymi lub paskowymi motywami i przede wszystkim, akcentujące i prezentujące nasze nogi i sylwetki w pełnej okazałości. A jak pogoda zacznie nam płatać figle, przy sukience sprawdzi się niemal każde okrycie - elegancki trencz, drapieżna ramoneska czy też grzeczny i dziewczęcy kardigan tylko nada naszej stylizacji głębszego wyrazu.
 Do tego wystarczy dobrać już tylko odpowiedni obuwie - baletki czy szalenie modne koturny lub platformy i odważnie możemy ruszać na podbój męskich serc!