Wraz z nadejściem wiosny mamy ochotę na zmiany. Zmieniamy swój styl, a także niejednokrotnie myślimy o zmianie fryzury. My proponujemy obcięcie grzywki. Zobaczcie, której z Was będzie ona pasowała!
Wiosna to nie tylko nowe trendy w modzie, ale także we fryzjerstwie. W tym sezonie lansowane są naturalnie opadające włosy, lekko przez nas ułożone najczęściej za pomocą pianki. Modne będą także mocne, opadające grzywki. Koniecznie proste, które nadają się zarówno dla krótkich jak i długich fryzur.

W przypadku krótkich najczęściej są to rockowe fryzury inspirowane bobem. Pocieniowane, niedbale ułożone z długą grzywką będą pasowały szczególnie tym z was, które posiadają dziewczęcy i delikatny kontur twarzy.

W przypadku długich włosów królować będą proste fryzury o długości do ramion i z pełną, prostą grzywką. Nowym, ciekawym pomysłem, jaki proponują styliści są lekko wycieniowanie i rozjaśnione końcówki, które ułatwiają późniejszą stylizację oraz dodadzą fryzurze dynamiczności.

Długą, prostą grzywkę z powodzeniem możemy lekko przeczesać na jeden bok, dzięki temu będzie wyglądała jak ułożona przez powiew wiatru. Tego typu fryzury będą idealne dla pań o wysokim czole i drobnych rysach twarzy. Posiadaczki szczupłych, pociągłych twarzy nabiorą subtelniejszych kształtów. Dobrze dobrana do typu urody grzywka może również uwydatnić oczy.

Należy pamiętać, że grzywka niestety nie każdej z nas pasuje. Wystrzegać szczególnie powinny się jej panie o  okrągłej i pyzatej buzi. W efekcie po obcięciu grzywki może ona optycznie zrobić się jeszcze bardziej pulchna.