Zima już powoli ma się ku końcowi, czas pomyśleć o wiosennych zmianach. Która z nas nie zna starego powiedzenia nowa fryzura – nowe życie. Powiesz pewnie, no tak, ale to kosztuje tyle pracy i wyrzeczeń. Otóż nie! Idealnym, długotrwałym, bezpiecznym i ekologicznym rozwiązaniem jest dogłębnie regenerująca brazylijską keratyną od Yu-Ca.

 Zapomnij o grubych czapkach, wielkich parasolach i wysoko postawionych kołnierzach. Nareszcie Twoje włosy będą mogły cieszyć się słońcem i wolnością.

Keratyna - prosty sposób na piękne i zdrowe włosy!
Terapia keratyną to doskonały sposób na długotrwałe i efektywne prostowanie oraz regenerację. Już po jednym zabiegu efekt utrzymuje się od 3 – 5 miesięcy, włosy są gładkie, a ich struktura widocznie się poprawia.

Czym jest terapia keratynowa?
Terapia keratynowa polega na rekonstrukcji włosów poprzez bezpośrednie naniesienie preparatu keratynowego. Dzięki takiemu zabiegowi, włosy ulegają wyraźnej transformacji już podczas jego trwania - efekt widoczny jest niemal natychmiast. Umiejętnie przeprowadzona terapia keratynowa poprawia kondycję włosów bez uszkodzenia ich struktury. Warto pamiętać, że keratyna ma również znakomite właściwości pielęgnujące i profilaktyczne.

Co to jest keratyna?
Keratyna to podstawowy budulec włosów, odpowiadający za ich kondycję i zdrowy wygląd. Niestety, ulega ona stałej redukcji pod wpływem zarówno czynników zewnętrznych (słońce, wiatr, woda), jak i codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak farbowanie czy szczotkowanie. Jeśli Twoje włosy są suche, łamliwe i trudno się układają, mogą cierpieć na niedobór keratyny. Współczesna kosmetologia skutecznie radzi sobie z tym problemem - nowoczesne terapie keratynowe wykorzystując najnowsze zdobycze medycyny, szybko i długotrwale rekonstruują włosy, niezależnie od ich rodzaju i stopnia zniszczenia

Kiedy stosujemy keratynę?
Zawsze wtedy, gdy nasze włosy są suche i zniszczone. Zawsze wtedy, gdy chcemy nadać im długotrwały efekt odżywienia. Keratyna jest przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów (również przedłużanych) i ze względu na swój regenerujący wpływ może być stosowana niemal codziennie. Rzadko jednak zachodzi potrzeba częstego wznawiania terapii, ponieważ w zależności od zastosowanego preparatu efekt pojedynczego zabiegu może utrzymywać się nawet do 5 miesięcy.


Bezpieczeństwo i ekologia
Keratyna od Yu-Ca jako jedyna na rynku jest w 100% bezpieczna i ekologiczna. Nie zawiera, oraz nie wydziela podczas zabiegu rakotwórczego formaldehydu (aldehydu mrówkowego), dzięki czemu nie ma żadnych zagrożeń podczas jej stosowania. Jest to produkt naturalny, nieszkodliwy dla środowiska, oraz zdrowia.

QOD - producent keratyny reprezentowanej przez Yu-Ca
QOD jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych producentów preparatów keratynowych na świecie. Firma z siedzibą w brazylijskim Porto Alegre reprezentowana jest obecnie w 35 krajach świata. Marka, która zasłynęła połączeniem doświadczeń światowych mistrzów fryzjerstwa i nanotechnologii może poszczycić się pełnym i zróżnicowanym asortymentem produktów do terapii keratynowej wyróżniających się brakiem zawartości formaldehydu.


Podobne artykuły: