Wszystkie marzymy o tym, aby nasze paznokcie wyglądały nienagannie, były zadbane, lśniące i pięknie pomalowane. Nie zawsze jest to jednak łatwe do osiągnięcia. Zapewne niejednej z nas zdarzyło się rozmazać lakier tuż po zrobieniu manikiuru lub pedikiuru czy też zarysować idealnie pomalowane paznokcie np. kluczykiem do samochodu.

Niejednokrotnie też misternie przygotowany manikiur nie miał szans w doskonałym stanie doczekać do wielkiego wyjścia, na które się szykowałyśmy, bo zniweczyły go obowiązki domowe. Od dziś takie sytuacje już nie będą nas martwić! Dlaczego? Odpowiedź jest prosta!

Przedstawiamy nowatorskie zabiegi upiększania paznokci Shellac - manikiur i pedikiur hybrydowy, które dają 100-procentową gwarancję na stylizację bez smug, zadrapań i odpryśnięć. Zabieg Shellac został opracowany przez amerykańską firmę Creative Nail Design, światowego lidera w dziedzinie profesjonalnej stylizacji paznokci dłoni i stóp. Do polskich gabinetów kosmetycznych wprowadza go wyłączny dystrybutor marki CND na Polskę firma Ekert Nails.
Zabiegi Shellac zadowolą nawet najbardziej wymagające Panie, którym zależy na idealnym wyglądzie paznokci aż przez 14 dni.

Stylizacja hybrydowa Shellac łączy najlepsze cechy produktów używanych do upiększania paznokci
- jest tak prosta do wykonania jak nałożenie lakieru,
- wygląda naturalnie i nieskazitelnie jak żel,
- jest wytrzymała jak akryl.


Jak wygląda zabieg
Wykonanie zabiegu jest nieskomplikowane i przebiega szybko. Nie ma mowy o stracie
czasu, bo paznokcie u dłoni lub stóp przygotowywane są naprzemiennie
gdy paznokcie np. u jednej dłoni są pokrywane produktami, paznokcie drugiej suszą
się pod lampą UV.
Zabieg rozpoczyna się od przygotowania paznokci u dłoni lub stóp, odsunięcia skórek, opiłowania
Następnie stylistka paznokci kolejno nakłada na płytkę produkty z serii Shellac:
- bazę (Shellac UV Base Coat),
- kolor (Shellac UV Color Coat),
- utwardzacz (Shellac UV Top Coat).
Warstwy produktów są kolejno utrwalane lampą UV.

Usunięcie manikiuru i pedikiuru hybrydowego
Usunięcie stylizacji można dokonać tylko w salonie kosmetycznym, wymaga bowiem specjalnego płynu na bazie acetonu, a nie zwykłego zmywacza. Zabieg jest łatwy i szybki, trwa ok.10 minut.

Stylistka paznokci nasącza płynem specjalne płatki Shellac Remover Wraps i przykłada je do samych płytek, aby wyeliminować kontakt acetonu z naskórkiem.
Po usunięciu stylizacji hybrydowej paznokcie wyglądają zdrowo i naturalnie. Są od razu przygotowane do wykonania następnego zabiegu hybrydowego lub dowolnej formy upiększania płytek.

Ceny zabiegów
Stylizacja hybrydowa jest tańsza od nałożenia żelu lub akrylu.
Manikiur lub pedikiur hybrydowy to wydatek 100-150 zł (w zależności od salonu)
Usunięcie stylizacji to koszt ok. 50 zł.