AYAMi – po japońsku "kobiecy", "kolorowy" i "piękny" – zadowoli rosnące wymagania biegaczek oczekujących, by odzież do biegania była zarówno wydajna, jak i atrakcyjna. Pełna technicznych udogodnień, najnowszych materiałów, żywych kolorów i kobiecych fasonów, damska linia ASICS AYAMi to kolekcja biegowa oparta na funkcjonalności, kobiecości i warstwowości strojów.

ASICS AYAMI to kolekcja stawiająca na wydajność, która uwzględnia wszystkie potrzeby biegaczki i poprawia zarówno wydajność, jak i wygląd. Różnorodne elementy odzieży wchodzącej w skład kolekcji wnoszą radość i zabawę do funkcjonalnego świata biegania, a technologie wykorzystane w materiałach zapewniają biegaczkom ciepło, suchość i wygodę, które umożliwiają skupienie na biegu.
Wytrzymałe materiały
Materiały AYAMI są wygodne w noszeniu dzięki swej lekkości, oddychalności i delikatności, a wodo- i wiatroodporność, odprowadzanie wilgoci oraz termoregulacja zapewniają biegaczkom ochronę w starciu z tymi żywiołami i sukces w każdym biegu.
Tuflex™ Light: gęsty, niezwykle lekki, wodoodporny, oddychający i miękki w dotyku materiał. Jest wygodny, nie szeleści i zapewnia całkowitą swobodę ruchów. Tuflex™ Light gwarantuje niezawodną ochronę przed wiatrem i deszczem oraz najwyższą wygodę bez względu na warunki pogodowe.
Przezroczysty Ripstop: właściwości wodoodporne, antystatyczne i oddychające tego lekkiego materiału dają biegaczkom przyjemne ciepło i niesamowitą wygodę.
Microft® Flexing: ten czterostronnie rozciągliwy materiał jest wodo- i wiatroodporny i zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci.
Cyberdry UV: doskonałe odprowadzanie wilgoci i szybkoschnące właściwości lekkiego Cyberdry UV utrzymują biegaczkę w ożywczej suchości, a ochrona UV jest nieodzowna w letnie miesiące.