Pomimo, iż święto zakochanych jest jednym z najmłodszych w naszym kalendarzu, wygląda na to, że już na dobre zadomowiło się w naszej kulturze. I chociaż nie każdemu Walentynki przypadły do gustu - zdarzają się nawet opinie zarzucające „ckliwość” czy nawet „komercjalizację miłości” względem święta 14 lutego, to nie będziemy się rozwodzić nad kwestią ideologiczną, ale skupimy się na znacznie ciekawszym, modowym aspekcie imienin św. Walentego.
Idąc tym tropem, przedstawiamy trendy, które idealnie wpisują się w kanon walentynkowej atmosfery. W końcu co lepiej oddaje atmosferę tego święta niż zalotne falbanki, romantyczny, acz nieco wyświechtany, motyw serca, zmysłowa czerwień czy seksowne koronki?

Czerwień i jej odcienie wraz z falbankami odnajdziemy na wszystkich częściach garderoby (od butów po sukienki), koronki eksponujemy nie tylko na bieliźnie a sercowe kształty ubierzemy zarówno w formie biżuterii (wisiorków i bransoletek) jak i nadruków na ubraniach.
Nieważne czy będziemy obchodzić Walentynki z ukochaną osobą czy w gronie najbliższych przyjaciółek korzystając z uroków bycia singlem - warto skorzystać z tej modowej okazji i zabawić się naszą garderobą.
Załączamy kilka propozycji  i życzymy udanej zabawy!