Początek nowego roku to dobra okazja do zmiany garderoby lub własnego stylu ubierania się. Jeżeli 2011 rok chcesz rozpocząć jako elegancka, pewna siebie i zawsze modnie ubrana- postaw na spódnicę ołówkową.
fot. Logoshop


Spódnica ołówkowa jest w modzie od lat. Kojarzy się przede wszystkim jako element eleganckiego stroju. Najczęściej noszona jest w towarzystwie żakietu i koszuli, dlatego wielu z nas wydaje się być nudna. Wbrew pozorom ołówkowa spódnica może być wyznacznikiem całkiem ciekawego podejścia do mody.

Ołówkowa spódnica to dobry wybór dla każdej z nas, bez względu na figurę. Jeżeli jednak zależy Ci na optycznym wyszczupleniu bioder postaw na klasyczną spódnicę ołówkową z asymetrycznie wykończonym dołem.

Do pracy ołówkową spódnicę najlepiej będzie zestawić razem z koszulą, na co dzień jednak możesz dobrać do niej ciekawą bluzkę. Może być to zarówno top i kardigan czy bluzka z bufiastymi rękawami. Jeżeli chcesz optycznie wyszczuplić talię włóż bluzkę w spódnicę.

Jeżeli jesteś miłośniczką detali spódnicę ołówkową koniecznie zestaw z paskiem. Szerokie paski będę idealnie wyglądały założone w talii, natomiast wąskie w zależności od upodobań możesz zapiąć już pod biustem.


GaPa Fashion

Simple

Simple

Taranko 219 zł

Vito Vergelis

Camaieu 79,90 zł

Stefanel

Pretty Girl 89,90 zł

Bialcon 145 zł

Simple

Camaieu 149 zł

Reserved 119,90 zł

Pretty Girl 69,90 zł

Carry 149,99 zł

Vito Vergelis

Carry 149,99 zł

Bialcon 149 zł

Reserved 99,90 zł

Mohito 119,90 zł