Kolejny numer nowego magazynu Imperium Kobiet od kilku dni gości na półkach sklepowych sieci Empik oraz w najlepszych ośrodkach SPA i hotelach.
W świątecznym wydaniu IK Magazine znajdziecie interesujący wywiad Bożenny Ulatowskiej z polską malarką, pisarką, felietonistką- Hanną Bakułą. Polska artystka przedstawia nigdzie niepublikowane autoportrety. Ilona Adamska rozmawia z dziennikarką Jolantą Fajkowską o kobiecej dojrzałości, intuicji i boskich oczach George'a Clooney'a a Ewa Orłoś, założycielka portalu byłeżony.pl bierze pod ostrze pytań - aktorkę Małgorzatę Potocką.

W drugim numerze IK Magazine znajdziecie ekskluzywną sesję zdjęciową aktorki Ady Fijał, która zgodziła się zaprezentować najnowszą kolekcję znanej i cenionej projektantki Violi Śpiechowicz. Tylko dla nas znany stylista, pracujący przy takich programach jak Gwiazdy tańczą na lodzie czy Jak Oni Śpiewają- Adrian Kamil Grajcar odkrywa metki gwiazd.

W grudniowym wydaniu magazynu zasypujemy was ciekawostkami ze świata mody, zdrowia, urody. Przedstawiamy najnowsze trendy w modzie i makijażu sylwestrowym. Opowiadamy jak skutecznie zrzucić zbędne kilogramy, aby wbić się w seksowne kreacje na karnawałowe bale.

IK Magazine to także doskonałe źródło informacji kulturalnych. Opowiadamy na jaki spektakl warto się wybrać, jaką książkę warto przeczytać, jakiej muzyki koniecznie musicie posłuchać. Przedstawiamy najważniejsze wydarzenia kulturalne w kraju.

- Tradycyjnie, Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z wigilijną wieczerzą, rodziną, bliskimi, choinkaą, prezentami, kolędami.... Znana jest też lista i ilść potraw, jakie powinny znaleźć się na stole bożonarodzeniowym. Wszystko to można przygotować i zorganizować. Warto jednak zadbać o to, by starczyło chęci i czasu na przygotowanie świątecznego nastroju.
Bo w dzisiejszym „zbieganym” świecie najtrudniej jest przygotować się do Świąt duchowo i emocjonalnie. Zachować umiar w zdobywaniu rzeczy a poszukać tego, co zbuduje bliskość i odświętny nastrój. Bardzo istotne jest, by ten czas był okazją do refleksji i poszukiwania w sobie najlepszych nutek na te, jedne
z ważniejszych w roku, spotkania. Warto chyba tak myśleć o budowaniu świątecznego, magicznego nastroju sprzyjającego składaniu szczerych, wartościowych osobistych życzeń, których spełnienia - z całego serca wszystkim życzeń. - Ilona Adamska, wydawca magazynu IK Magazine

Kup już dziś drugi numer Imperium Kobiet!

Cena: 5 zł