Wykonane z dzianiny, ozdobione cekinami, połyskujące czy w lamparcie cętki. Legginsy w tym sezonie stają się główną ozdobą, modnym dodatkiem i z powodzeniem zastępują spodnie.
SU, Gatta, Mario Menezi, Butik


Moda na legginsy pochodzi już z lat 80., kiedy to cały świat ogarnęła moda na aerobik. Następnie stały się elementem garderoby zastępującym rajstopy czy spodnie. Obcisłe, seksowne legginsy łączyłyśmy z dopasowanymi sukienkami, koszulami czy tunikami. Dzisiaj w towarzystwie wysokich kozaków wyglądają niezwykle kobieco i podkreślają nasze kształty.

Legginsy świetnie wyglądają w zestawieniu z luźną tuniką, obszerną marynarką, jak i krótkimi spódnicami, bądź sukienkami. Można je nosić do popularnych baletek, sportowego obuwia oraz eleganckich szpilek. Są uniwersalne i dlatego sięga po nie coraz więcej kobiet w różnym wieku.

Niektóre kobiety mają spory problem z doborem do swojej sylwetki najpopularniejszych na świcie spodni, czyli nieśmiertelnych jeansów. Ich producenci projektują więc fasony odpowiadające klasycznym damskim sylwetkom – gruszce, jabłku lub klepsydrze. Niestety czasami nawet te zabiegi nie pozwalają na idealne dopasowanie tej części garderoby do linii kobiecego ciała. Warto w takiej sytuacji sięgnąć po elastyczne, doskonale przylegające i podkreślające kobiece kształty legginsy w jeansowym kolorze.


Simple

Gatta

Camaieu

New Yorker 54,95 zł

H&M 39,90 zł

Calzedonia 64,90 zł

Reserved 79,90 zł

New Yorker 119 zł

Butik 29,90 zł

Elisabetta Franchi Celyn b.

C&A 99 zł

Calzedonia 64,90 zł

H&M 79,90 zł

Reserved 59,90 zł

New Yorker 54,95 zł

C&A 55 zł

Elisabetta Franchi Celyn b.

House 89,90 zł

H&M