Ręcznie wykonany, praktyczny stolik pod laptop to idealny prezent dla kobiet w ciąży. Praca i rozrywka z takim stolikiem jest wygodna i przyjemna. Model Comfortable XXL został przeznaczony specjalnie dla przyszłych.

 Drewno zapewnia dobrą izolację termiczną, chroniąc dziecko i mamę przed działaniem wysokiej temperatury, a wydłużone nóżki stolika pozwalają na swobodne korzystanie z laptopa w łóżku czy na kanapie. Wygrawerowanie życzeń czy imienia ukochanej osoby sprawi, że stolik będzie niezapomnianą pamiątką i świetnym prezentem. Stolik można kupić za pośrednictwem strony producenta www.comfortable.pl.


Użyteczną propozycją dla przyszłych mam jest model Comfortable XXL dostosowany specjalnie do ich potrzeb. Stolik ma wydłużone nóżki. Dzięki niemu można swobodnie pracować, oglądać filmy, korzystać z niego jako podstawki do czytania książek czy stolika śniadaniowego. Stolik ma wygodny, unoszony blat oraz dodatkową półkę na myszkę.  Wykonany jest z drewna olchowego, ręcznie obrobionego, dzięki czemu drewno jest gładkie i przyjemne w dotyku. Opcjonalne szufladki, boczne blaty czy uchwyt na kubek pozwalają mieć wszystko  w zasięgu ręki.


Dzięki Comfortable można korzystać z laptopa w łóżku czy na kanapie, oglądając filmy, czytając ebooki czy śledząc facebookowe nowości. Poza tym inwestując w stolik, zabezpiecza się komputer i utrzymuje jego odpowiednią temperaturę. Używanie stolika pod laptop pomoże wydłużyć długość pracy baterii, chronić skórę, a nawet obniżyć wydatki na prąd. Duży wybór modeli, kolorów i dodatków pozwoli dopasować stolik marki Comfortable do każdego wnętrza.
Każdy Comfortable jest produkowany na zamówienie według  najwyższych standardów. Na blacie można wygrawerować życzenia czy imię osoby dla której jest przeznaczony. Stolik jest dostępny w różnych odcieniach drewna: wiśnia, orzech, dąb, ciemny dąb czy heban. Producent wkrótce zamierza wprowadzić dodatkowe kolory.  Poszczególne modele różnią się od siebie wielkością blatu, długością nóżek, podstawkami na kubki czy szufladkami – praktycznie każdą część stolika można dostosować do indywidualnych potrzeb. Przy tym Comfortable nie wymaga montażu, po wyjęciu z pudełka jest gotowy do użycia. Cena stolika w zależności od modelu to około 119 – 169 zł.