Moda cały czas nas zaskakuje! Ciekawe, fantazyjne formy, materiały i dodatki kuszą każdą z nas. Specjalnie dla Was wybraliśmy kilkanaście najciekawszych sukienek z najmodniejszych kolekcji znanych marek!


Już w listopadzie powoli zaczynamy rozglądać się za sukienkami, które mogłybyśmy włożyć na kolację wigilijną, na noc sylwestrową czy studniówkę. Pomimo tego, że do każdej z tych okazji zostało jeszcze trochę czas, wolimy zakupy zaplanować o wiele wcześniej, by na ostatnią chwilę nie fundować sobie zbytecznych nerwów, związanych z brakiem odpowiedniego rozmiaru czy naszego ulubionego koloru.

W tym sezonie stawiamy na fantazję! Klasyka powoli odchodzi na bok, ustępując miejsca nowoczesności i przede wszystkim oryginalności. W związku z bogactwem kolorów i fasonów żadnej z nas nie będzie trudno znaleźć sukienkę stworzoną specjalnie na naszą sylwetkę.

Kolory to pierwsza rzecz, na którą warto zwrócić uwagę. Im więcej barw mieszasz, tym ciekawiej wyglądasz. Do barwnej sukienki również o wiele prościej będzie dobrać ciekawe dodatki.

Jeżeli jednak zbyt wiele kolorów daje ci poczucie, że wyglądasz jak paw. Postaw na jeden kolor sukienki i dobierz kontrastujące z nim dodatki. Oryginalności zaś dodadzą ciekawe formy: marszczenia, bufki, drapowania, asymetryczne cięcia czy falbany.


H&M

Marks&Spencer

Simple

Monaco Fashion Store 750 zł

New Yorker 119 zł

H&M

Marks&Spencer

Simple

H&M

Monaco Fashion Store 500 zł

Gapa Fashion

H&M

Simple

Monaco Fashion Store 700 zł

H&M

Monaco Fashion Store 300 zł

Simple

H&M