Wraz z nadejściem jesieni zmieniamy swoją garderobę i wpasowujemy się w najmodniejsze trendy. Wiele z nas na letnie miesiące w ogóle rezygnowało z makijażu, bądź wybierało jego jaśniejsze, a zarazem lżejsze wersje. Nadejście chłodniejszych miesięcy obliguje nas jednak do zmiany makijażu, podkreślenia jeszcze pozostałej na naszym ciele opalenizny.

Jesienią chętnie podkreślamy barwy kojarzące się z tą porą roku. Nie tylko w ubiorze, ale również w kolorach makijażowych stylizacji bawimy się przede wszystkim odcieniami brązów, czekolady, czerwieni, złota, pomarańczy, żółci, zieleni czy szarości.  

Zabierając się do wykonania jesiennego makijażu powróć do podkładu. Jeżeli na Twojej twarzy widnieje jeszcze opalenizna, postaraj się zainwestować w podkład lekki i nawilżający. Następnie, by uzyskać efekt gładkiej, porcelanowej cery oprusz twarz pudrem transparentnym.

Jesienią nie stawiaj na kontrasty w makijażu oka. Dobierz cienie o łagodnych barwach, gdzie jeden z nich będzie o ton jaśniejszy. Nakładając je kolejno, jaśniejszy możesz rozetrzeć na ruchomej powiece, a ciemniejszy rozprowadzić pędzelkiem po konturze oka. Zamiast czarnego tuszu i eyelinera, możesz użyć brązowego, który podkreśli komponujące się ze sobą jesienne barwy. Policzki zamiast podkreślać różem, muśnij lekko pudrem brązującym. Wybierając szminkę lub błyszczyk postaw zdecydowanie na czerwień!

Dla dopełnienia na paznokcie możesz nałożyć różowo-beżowy kryjący lakier.
1. Nowe cienie poczwórne Deborah Milano, 49,90 zł
2. Puder brązujący Gosh, 59,90 zł
3. Podwójny Wypiekane Cień do Powiek Make up Factory, 59 zł
4. Pomadka VoLip Mollon Cosmetics, 13 zł
5. Puder brązujący Debby Maxi Sun, 21,99 zł
6. Paletka cieni do powiek Gosh Quattro, 59,90 zł
7. Cienie Potrójne Catwalk Star BeYu, 65 zł
8. Nawilżający podkład z efektem liftingu  Comfort Lift Deborah, 64,90 zł
9.  Błyszczyk Euphoric Shine Deborah 
10. Pomadka do Ust Lip Color Make up Factory "Orzechowa Czerwień", 54 zł
11. Korektor rozświetlający w pędzelku BeYu, 49 zł
12. Róż do Policzków Catwalk BeYu, 69 zł