Bielizna coraz częściej wychodzi na salony. Umiejętnie dobrana do sylwetki, współgrająca z kreacją, makijażem i fryzurą staje się nieodłącznym elementem na ważne wyjście. Zadbaj o to, by już sama była w sobie elegancka.

Coco, Kinga


Na co dzień nie zważamy najczęściej na kolor i krój swojej bielizny. Kiedy jednak wybieramy się na jakąś okazję, począwszy od wesela, a skończywszy na randce, bardziej zwracamy uwagę na to, by już sama w sobie była gustowna. Chcemy z jej pomocą poczuć się piękne, zmysłowe i przede wszystkim niepowtarzalne.

Utarło się, że elegancka bielizna to bielizna koloru czarnego. Jest klasyczna i wprowadza lekką nutę tajemniczości i wdzięku. Idealna pod czarną sukienkę. Nie zawsze jednak elegancja musi oznaczać czerń. Coraz częściej dopuszczalne są kolory, takie jak: szarości, beże, czerwienie lub bordo. Zaskakują także modne desenie w postaci haftów, koronkowych wykończeń czy kryształków Svarowskiego.

Jeśli kupujesz bieliznę przez internet

Decydując się na zakup bielizny w internecie warto wybierać firmy, które są nam już dobrze znane, gdyż w ten sposób minimalizujemy ryzyko nietrafionego zakupu. Jeśli wiemy, że wybrany model spełnia nasze oczekiwania, możemy bez obaw zakupić go w internecie lub też na portalu aukcyjnym. Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, zanim dokonasz zakupu online, koniecznie zweryfikuj witrynę, na której następuje transakcja. Rzetelność sklepu internetowego możesz sprawdzić na przykład czytając  komentarze ostatnich klientów, czy też przeglądając fora kobiece, na których to dziewczyny wymieniają się doświadczeniami z zakupów.

Pamiętaj, gdy zakupiona przez Ciebie bielizna nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo odstąpić od umowy i domagać się pełnego zwrotu pieniędzy. Prawo takie gwarantuje nam ustawa o sprzedaży usług poza lokalem przedsiębiorcy i na odległość. Stosowne przepisy pozwalają zwrócić sprzedawcy towar nabyty w Internecie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Wraz z niechcianym przez nas towarem powinniśmy dołączyć list polecony z oświadczeniem o odstąpienia od umowy. Chcąc uzyskać zwrot pieniędzy musimy pamiętać, że jest to możliwe tylko pod warunkiem, że zakupiona przez nas bielizna była nieużywana, oraz że została dostarczona wraz kompletem oryginalnych metek. Dopełniając tych formalności, możemy liczyć, że w przeciągu 14 dni od odstąpienia od umowy otrzymamy zwrot pieniędzy.

Pamiętajmy o tym, że nie wystarczy jedynie zakup eleganckiej bielizny. Jeśli nie dobierzemy do swojej figury odpowiedniego fasonu, by wyeksponować to, co najpiękniejsze, nawet najwspanialszy deseń i krój straci swój urok. 

Coco, Nipplex

Samanta

Kinga

Sedution, Axami

Corin


Benita, Nipplex

Electra, Corin

Donata, Nipplex

Wendy, Corin

Twin Lingerie

Benita gorset, Nipplex

Kinga

Axami

Cafe, Kinga

Axami

Corin

Sugar, Kinga