Już 20 września br w Poznaniu będziemy mieli okazję podziwiać legendarnego i uwielbianego przez miliony muzyka. Koncert Stinga ma szczególny wymiar, ponieważ odbędzie się z okazji otwarcia Stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej. Jego koszt szacuje się już teraz na 2 mln zł.
Wrześniowy koncert muzyka to prawdziwa gratka dla jego fanów, których nie brakuje w Polsce.  Muzyk odwiedzi nasz kraj podczas swojej trasy koncertowej w ramach światowego tournee zatytuowanego nazwą nowego krążka „Symphonicity”, które ruszyło pełną parą się 2 czerwca w Kanadzie.

Podczas otwarcia nowopowstałego stadionu Sting zagra swoje największe przeboje, takie jak m.in:  “Roxanne,” “Next To You,” “Every Little Thing She Does Is Magic”, “Every Breath You Take,” “Englishman in New York,” “Fragile,” “Russians,” “If I Ever Lose My Faith in You,” “Fields of Gold” czy “Desert Rose.” Warto również podkreślić, że artysta zagra w towarzystwie Royal Philharmonic Concert Orchestra pod dyrekcją Stevena Mercurio.

Koncert Stinga to już trzecie takie wydarzenie w Poznaniu organizowane pod szyldem ekologicznej akcji   "POZnan dla Ziemi". Poznań jako pierwszy odda do użytku jeden z sześciu stadionów, na których rozegrane będą mecze Mistrzostw Europy 2012. Wrześniowy koncert Stinga będzie pierwszym sprawdzianem dla obiektu, który w przeciągu roku i 9 miesięcy przeszedł prawdziwą metamorfozę. Wpływy z koncertu – symboliczne 5 złotych z każdego biletu, zostaną przekazane na działania proekologiczne.


Sprzedaż biletów ruszyła już od dnia dzisiejszego. Znajdziecie je w cenach: 95 zł, 160 zł, 250 zł, 300 zł, 350 zł i 400 zł.

Do zobaczenia na koncercie!