Anna Bosak zyskała sławę przede wszystkim poprzez udział w programie tanecznym "You can dance", następnie swoich sił próbowała jako aktorka. Mogliśmy ją podziwiać między innymi w serialu "Teraz albo nigdy" albo "Kochaj i tańcz". Ania jest także siostrą aktora Marcina Bosaka.

Annę Bosak charakteryzuje przede wszystkim to, że lubi eksperymentować i bawić się modą. Musimy przyznać, że czasem jej stylizacje są nietrafione i lądują na czołowych stronach portali plotkarskich z licznymi uwagami poniżej. My jednak spróbujemy ubrać się czerpiąc z jej stylu i wzorując się na kreacjach, które przykuwają oko. Gwiazda nie stronie od odważnych odcieni, które niestety nie za bardzo jej pasują – pamiętamy jej różową kreację w pióra. Ania lubi też błyszczeć i często wybiera sukienki z delikatnym połyskiem. Jeżeli odpowiednio dobierzemy do nich pasujące dodatki efekt może być naprawdę oszałamiający.

Ania Bosak posiada zimny typ urody, który dobrze prezentuje się w chłodniejszej palecie barw, ciepłe kolory, które najczęściej wybiera gwiazda sprawiają, że sama się w nich gubi. Jak więc powinna się ubrać? Zapraszamy do obejrzenia przygotowanych przez nas stylizacji!sukienka Simple, czółenka Simple, bransoletka W. Kruk, torebka Zielony Kot 114 zł

spodnie New Yorker 119 zł, bluzka Simple, torebka Stefanel, botki H&M 149 zł, kolczyki Cubus

sukienka H&M 129 zł, torebka Kazar 189 zł, naszyjnik Zielony Kot 81 zł, czółenka Salamander 1050 zł

tunika H&M 99 zł, spodnie New Yorker 119 zł, bransoletka W. Kruk, czółenka H&M 129 zł, torebka Stefanel

spodnie Big Star 229,90 zł, buzka Elisabetta Franchi, sandały Kazar 369 zł, torebka Stefanel, pierścionek W Kruk

sukienka Simple, sandały Kazar 429 zł, torebka Simple, naszyjnik i kolczyki W Kruk

sukienka H&M, botki H&M 149 zł, bransoletka W Kruk, torebka Zielony Kot 169 zł