BaranPraca i finanse:W tym tygodniu w pracy nie będzie dobrych wieści. Konieczna jest reorganizacja, a w jej wyniku możesz niestety stracić. Twoja aktywność jest zbyt mała i nie wykorzystujesz wszystkich swoich możliwości. Warto zastanowić się nad zmianą pracy lub stanowiska. W tym tygodniu także mniej pieniędzy. Kontroluj swoje zakupy.

Miłość:Miłość: W tym tygodniu w Twoim związku pojawią się nowe możliwości. To dopiero nieśmiałe plany ale od czegoś trzeba zacząć. Wiele jeszcze musisz się nauczyć. To dobry czas na rozpoczynanie nowego etapu w swoim życiu, przeprowadzkę lub podejmowanie nowych wyzwań. Dla samotnych możliwość pojawienia się młodego człowieka, który zauroczy Cię grzecznością.


Byk Praca i finanse: Ten tydzień przyniesie w pracy koniec określonego układu. Niektórych spraw niestety nie da się uratować. Choć te wydarzenia przyniosą Ci smutek a może i rozgoryczenie to wiedz, że tam już nie było dla Ciebie rozwoju. Jeżeli wykażesz się optymizmem i determinacją to przed Tobą nowe możliwości. Żeby mogło przyjść nowe musi odejść stare.
Miłość: W Twoim życiu uczuciowym nieśmiało zaczyna się nowy etap. W związkach warto odrzucić przeszłość i rozpocząć z nową wizją. Jeszcze nie wszystko będzie szło idealnie ,ale obserwuj siebie jakie są Twoje uczucia i nie obwiniaj partnera. Dla samotnych możliwość spotkania kogoś, kto może w przyszłości okazać się ważny.


BliźniętaPraca i finanse: Spodziewaj się wizyty najważniejszego z szefów lub rozmów na najwyższym szczeblu. Jeżeli chcesz przeforsować nowatorskie pomysły to nie jest to dobry czas na ich wprowadzanie. Stare sprawdzone sposoby okażą się najlepsze. Natomiast poszukiwanie patrona lub mecenasa może przynieść dobre rezultaty, mierz wysoko.
Miłość: W tym tygodniu ilość pomysłów zdecydowanie przewyższy Twoje możliwości czasowe. Ciężko będzie także poskromić Twoją gadatliwość. Będziecie dyskutować i snuć wiele planów jednak nie wszystkie uda się zrealizować. Dla samotnych możliwość poznania partnera, który wniesie w Twoje życie bardzo dużo ruchu.


RakPraca i finanse: W tym tygodniu będziesz musiał podjąć decyzję , co dalej? Jeżeli pójdziesz na kompromis i wybierzesz współpracę to może Ci się to opłacać . Atmosfera w pracy będzie przyjazna. Zadania wymagające działania w grupie będą przebiegały bez zarzutu. Może nastąpić połączenie się działów lub przedsiębiorstw.
Miłość: Twoje życie niesie Ci wiele możliwości a Ty patrzysz oczarowany i nie wiesz co wybrać. Każdy wybór kojarzy Ci się ze stratą innych możliwości. Ulegasz mirażom i iluzjom. Jak długo zamierzasz jeszcze tkwić w świecie marzeń? Ten tydzień jeszcze nie sprzyja decyzjom, ale życie w realnym świecie jest nieuniknione.


LewPraca i finanse: W pracy pojawi się możliwość przedstawienia nowej propozycji lub projektu. Sprawa nie jest jeszcze dopracowana ale warto się nią zająć. Szczególnie dobry czas dla osób, które pracują słowem, a więc nauczycieli, adwokatów, pisarzy, dziennikarzy itp. Możesz także podjąć decyzję o rozpoczęciu nauki. O finansach można zacząć mówić, ale efekty nie przyjdą jeszcze teraz.
Miłość: Ten tydzień to najwyższa pora żeby zatrzasnąć drzwi za przeszłością. Jeżeli Twój związek nie istnieje to czy warto udawać, że tak nie jest. Tkwienie w starych układach, które nie mają przyszłości nie daje niczego budującego. Jeżeli Twój partner odszedł to pora się otrząsnąć i zacząć nowe życie, a nie ciągle żyć nadzieją, że wróci.


PannaPraca i finanse: W tym tygodniu w pracy zajmiesz się głównie sprawami urzędowymi i formalnymi. Bądź uczciwy bo każde Twoje kłamstwo wyjdzie na jaw. Może dojść do podpisania umowy lub zawarcia porozumienia. Niewykluczona także wizyta w sądzie. Jeżeli planujesz inwestycje to jeszcze raz dokładnie ją przeanalizuj, żeby nic Cię nie zaskoczyło.
Miłość: W tym tygodniu uświadomisz sobie , ze Twój związek mocno Cię ogranicza. Tkwisz w nim od jakiegoś czasu i czujesz się coraz gorzej. Jednak to nie partner nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł tylko Ty sama nie czujesz się wystarczająco dobra. Uwierz w siebie, zrób pierwszy krok a zobaczysz, że wiele problemów rozwiąże się.


WagaPraca i finanse: Przed Tobą nowe doskonałe możliwości. Jednak nie te na które liczyłeś, ale coś zupełnie innego. Nie bój się ,że sobie nie poradzisz, bo to tylko Twoje myśli a nie fakty. Wszechświat zdecydowanie Ci sprzyja. Stwarza Ci maksymalnie korzystne warunki do zmian, więc może warto zaryzykować. Możliwość zmiany miejsca pracy lub miejsca zamieszkania. W finansach nowe możliwości. Weź swoje życie w swoje ręce.
Miłość: W Twoim związku mogą nastąpić niespodziewane zmiany. To taki moment kiedy uświadamiamy sobie, że na niektóre sytuacje nie mamy żadnego wpływu. Poddaj się losowi, cokolwiek się dzieje tak ma być. Życie jest pełne niespodzianek. Dla samotnych możliwość nowej, zupełnie niespodziewanej znajomości.


SkorpionPraca i finanse: Nie namyślaj się już dłużej bo to nic nie daje. Najwyższa pora zacząć działać. Przeanalizowałeś już wszystkie za i przeciw. Weź sprawy w swoje ręce. Czekają Cię nowe zadania i nowe możliwości. Możesz także osiągnąć pierwsze rezultaty z wcześniejszych działań. Ciężkie czasy już minęły reszta zależy od Twojej aktywności. Dobry czas na działanie.
Miłość: W Twoim związku zapanuje szczęście i zgoda. Nieporozumienia pójdą w niepamięć a przed Tobą perspektywa dużo lepszych dni. Pojawią się nowe możliwości. Nie będziesz zwracać uwagi na mało ważne sprawy. Możliwość podjęcia decyzji o ślubie lub macierzyństwie. Bądź łagodny i spokojny koncentruj się tylko na tym na czym bardzo Ci zależy, resztę odpuść.


StrzelecPraca i finanse: Po wielu trudnych chwilach przyjdzie nareszcie moment wytchnienia. Twoja sytuacja zdecydowanie się unormuje i Twoja pozycja w pracy się umocni. Będziesz w końcu zadowolony a Twój optymizm zdecydowanie wzrośnie. Korzystaj z tego bo to czas kiedy masz możliwość pogodzenia wielu celów. Finanse zadawalająco i stabilnie.
Miłość: Wasze rozmowy utkną w martwym punkcie. Tym sposobem do niczego nie dojdziecie. Uspokój myśli, pogódź się ze stratami a zobaczysz, że już niedługo pojawią się nowe możliwości. Nie upieraj się przy starych rozwiązaniach. Dlatego w tym tygodniu przemyśl swoje oczekiwania bo zabrnąłeś w ślepą uliczkę.


KoziorożecPraca i finanse: To dla Ciebie dosyć aktywny tydzień w pracy. Będziesz zajmował się pisaniem ofert, reklamą, prezentacją możliwości. Przyłóż się do tego bo możesz sporo zyskać. Dobry czas dla osób pracujących w mediach i handlu. Dla poszukujących pracy dobry moment na przeredagowanie CV i wysyłanie ich do pracodawców. Rozmowy kwalifikacyjne mają także szanse przebiegać pomyślnie.
Miłość: Ten tydzień to dla Ciebie czas działania. Poczyniłeś już pierwsze kroki, przed Tobą następne. Nie bój się Twoje intencje są uczciwe i szczere. Pierwsze efekty przyjdą już niebawem. Wasze wspólne pomysły mają szanse rozwoju. Miłość to całkiem fajny stan watro o nią dbać. Dla samotnych; bądź aktywny, są szanse, szczególnie jeżeli coś wcześniej robiłeś w tym kierunku.


WodnikPraca i finanse: Przed Tobą nowe możliwości. Musisz trochę zaryzykować. W pracy może pojawić się nowa propozycja. Nie robiłeś tego do tej pory, ale to nie znaczy, że nie możesz teraz. Bądź odważny, ale nie bezmyślny. Dla poszukujących pracy możliwa ciekawa oferta, bardzo zaskakująca. Nie bój się nowych wyzwań to one determinują nasz rozwój.
Miłość: To korzystny tydzień dla Twojego związku. Będziesz realizował się w partnerstwie, będziesz zadowolony i szczęśliwy. Nieporozumienia pójdą w niepamięć a Ty przekonasz się ,że lepiej być z kimś niż samemu. Ciesz się tymi chwilami bo wszystko będzie szło po Twojej myśli. Dla samotnych możliwość poznania partnera na stałe.


RybyPraca i pieniądze: W tym tygodniu weź sobie urlop albo chorobowe. Jeżeli musisz zostać to i tak myślami będziesz nieobecny. Całkiem możliwe, że nie będzie nikogo, kto mógłby Cię zastąpić. Z resztą w tym tygodniu będziesz cenił sobie samotność. To dobry czas aby w spokoju przemyśleć ważne sprawy. Może warto także skorzystać z porady prawnika lub kogoś kompetentnego.

Miłość: W Twoim związku wszystko już zostało ustalone. Panujesz nad swoimi emocjami i kontrolujesz sytuację. Pamiętaj tylko, że miłość nie zawsze jest logiczna, zostaw także miejsce na niespodziewane. Być może w tym tygodniu podejmiesz decyzję o zalegalizowaniu związku. Dla samotnych możliwość poznania poważnego człowieka.