Kiedy na dworze upał, a my musimy siedzieć w biurze, staramy się ubierać lekko i przewiewnie. Ale jednocześnie powinnyśmy wyglądać elegancko i stylowo, ponieważ obowiązują nas zasady dress code. Jaki strój i dodatki wybrać, by wyglądać i czuć się dobrze w pracy latem? Oto kilka propozycji.

Ołówkowa spódniczka

Ołówkowa, satynowa spódniczka do kolan powinna znaleźć się w szafie każdej eleganckiej kobiety. Jest przewiewna, stylowa, idealnie nadaje się do białej bluzeczki. Wystarczy dobrać odpowiednie dodatki, by za każdym razem wyglądać inaczej. Ten fason jest przez panie szczególnie ulubiony, ponieważ optycznie wyszczupla i wysmukla sylwetkę.

Modne okulary

Latem to niezbędny dodatek do kobiecej garderoby. Obecnie na topie są duże okulary, w grubych, plastikowych oprawkach, które przydadzą się w drodze do i z pracy, a także, gdy wybieramy się na służbowe spotkania. Siedząc w biurze możesz zastąpić je okularami „zerówkami”, które przydadzą się, gdy chcesz dodać powagi swojemu spojrzeniu.

Duża torebka

Z powodzeniem może zastąpić zwyczajną aktówkę, jeśli mieści format A4. Można w niej przenieść dokumenty, wszystkie niezbędne drobiazgi, a nawet laptopa. Jest wygodna, można ją nosić zarówno na ramieniu, jak i w dłoni.

Paski i apaszki

Ożywiają klasyczny strój i sprawiają, że wyglądasz wyjątkowo. Apaszki możesz zawiązać na różne sposoby, a nawet wykorzystać jako pasek. Dużym satynowym paskiem wiązanym na kokardę możesz natomiast ozdobić klasyczną spódniczkę.

Wystarczy tylko dobrać szpili i biżuterię i...uniwersalny strój do pracy gotowy!

Do artykułu wykorzystane zostały zdjęcia z butiku NOVAMODA (www.novamoda.pl)


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku