Torebka to dodatek bez którego każdej z nas niewątpliwie ciężko byłoby się obyć. Latem odważamy się na mocne kolory i wzory, które podkreślają naszą opaleniznę i wprowadzają nas w bardzo wakacyjny klimat.

Nawet jeśli aktualnie nie jesteś na urlopie i codziennie chodzisz do pracy elegancko ubrana nie przeszkadza to temu, by sprawić sobie torebkę, która świetnie wkomponuje się w Twój look, ale jednocześnie wprowadzi trochę wakacyjnej fantazji. Latem powracają wszelkie jasne kolory, takie jak beże, odcienie piaskowe czy biele. Coraz chętniej jednak staramy się wybierać torebki w mocnych, żywych barwach, by ożywić strój. Nie musimy również stronić od wzorów i deseni.

W dalszym ciągu modne są wzory inspirowane naturą i wszelkie motywy zwierzęce. Naszym zainteresowaniem cieszą się także jaskrawe kolory takie jak pomarańczowy, zielony, żółty czy czerwony. Stawiamy także na motywy kwiatowe i marynarskie, czyli tak modne teraz paski. Do letniej sukienki idealne będę torebki płócienne lub wykonane z plecionki.

fot. Menbur


Solar

Tous

Gino Rossi

Solar

Wittchen 169 zł

Reserved


Taranko 199 zł

H&M

Stefanel

Solar

Kazar 599 zł

Springfield 139 zł

H&M 59,90 zł

Orsay 79,90 zł

Stefanel

Prima Moda 499 zł

Springfield 99 zł

Orsay 69,90 zł

Taranko 79 zł