Natalia Kukulska- piosenkarka i córka niezapomnianej przez Polaków Anny Jantar. Ma swój styl i lubi bawić się modą. Po kilku latach eksperymentów potrafi zachwycić swoim strojem.

Natalia Kukulska na premierze festiwalu "Pozytywne wibracje" przykuła uwagę dziennikarzy. Uśmiechnięta i jak zawsze dobrze ubrana. Skąd czerpie inspiracje na swoje stroje tego nie wiemy. Postaramy się jednak znaleźć sposób na to, by ubrać się jak Natalia.

Ostatnimi czasy polska artystka zmieniła nieco swój image. Fantazyjna fryzura , drapieżne i zawsze ciekawe stroje przyczyniają się do tego, że wygląda wciąż młodo i seksownie. Eksperymentuje, łączy kroje, fasony i style. Jednak wszystko ze smakiem i gustem. Zdecydowanie możemy uczyć się od niej jak znaleźć sposób na własny styl.


spodnie Click Fashion 129,90 zł, bluzka Reserved, sandały Kazar 329 zł, bransoletka Cubus, torebka Salamander, okulary D&G

sandały H&M, bluzka Top Secret, spodnie Anna Poniewierska, pierścionek Zielony Kot 9,80 zł


sukienka Gatta Joanna Horodyńska 139,90 zł, naszyjnik Zielony Kot 35 zł, okulary Cubus, torebka i buty Menbur

sukienka H&M, torebka C&A 59 zł, buty Gino Rossi 399 zł


sukienka Cubus, buty Baldowski 286 zł, bransoletka Reserved 39,90 zł

spodnie Reserved 129,90 zł, bluzka H&M, okulary H&M, buty United Nude, kopertówka Zielony Kot 169 zł

spodnie Lee, okulary D&G, top Stefanel 390 zł, bransoletka Zielony Kot 67 zł, torebka Kazar 419 zł, buty Stefanel

spodnie Stefanel, bluzka H&M, buty stylowebutki.pl, naszyjnik Stefanel, kopertówka Simple 350 zł

kombinezon s.Oliver, kurtka Amisu 139 zł, naszyjnik Reserved 34,90 zł, brasoletka Reserved, torebka Wojewodzic, buty Gino Rossi 429 zł