W wrocławskim budynku Times 10 czerwca zaprezentowano po raz pierwszy w Polsce fashion show kolekcji jesień/zima 2010/11 marek: MaxMara, Weekend MaxMara i Pennyblack.
Na ekskluzywny pokaz mody włoskich marek zostały zaproszone stałe klientki marek MaxMara, Weekend MaxMara i PENNY BLACK. Max Mara to wyśmienity, luksusowy włoski dom mody dla kobiet. W dzisiejszych czasach znany jest z  idealnie dopasowanych ubrań dla kobiet dwudziestego pierwszego wieku. Penny Black jako część marki Max Mara jest już na rynku od czterdziestu lat. Marka Penny Black odpowiada na zapotrzebowanie rynku na bardziej nieformalny, codzienny i wygodny styl - pozostający jednak zawsze wyrafinowanym. Pokaz włoskich marek został wzbogacony:  występami na żywo, włoskim menu, unikalnym show DJ’a.

W czasie wieczoru z ciepłym sercem goście wspierali Fundację NA RATUNEK Dzieciom z Chorobą Nowotworową przeprowadzając licytację z której dochód przeznaczony został w całości na rzecz fundacji. Zarówno galę jak i licytacje poprowadziła znana polska modelka Agnieszka Maciąg (na zdjęciu).